Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődnek meg ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg ezen az oldalon az emberek, ha én nem akarok neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Amúgy is zárkózott, visszahúzódó vagyok, és ha még ismerkedni is neten ismerkedek, nem javulna semmit sem a helyzetem.
2014. márc. 23. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem sértődöm meg..
2014. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok sem zárkózott sem visszahúzódó, de engem is idegesít, hogy itt akarnak felszedni és nem értik meg, hogy én NEM ismerkedés céljából vagyok itt...
2014. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy is zárkózott, visszahúzódó vagyok, és ha még ismerkedni is neten ismerkedek, nem javulna semmit sem a helyzetem.-----Akkor lődd le magad!
2014. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ÉN nem azon vagyok felháborodva,hogy nem akarsz velem du@ni meg találkozni hanem azon,hogy még levelezni sem lehet néha...ha már néha gép előtt ülünk...
2014. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én néha azon lepődöm meg hogy néhány srác azt hiszi hogy teljesen természetes hogy én beszélgetni/ismerkedni akarok vele. kb 1 hete volt hogy az egyik válaszom miatt rám írt itt gyakorin egy srác és megkérdezte hogy mi alapján döntöm el hogy akarok e valamit egy fiútól, leírtam neki, majd erre válaszként megkérdezte hogy van-e skype-m, mire feleltem hogy nincs és nem is lesz, mire megkérdezte hogy "de akkor hol beszélgessünk?" mikor egy szóval nem mondtam neki hogy én beszélgetni akarok vele, csak válaszoltam a kérdésére...:D egyébként sem ismerkedek neten, és barátokat is rendesen a való világban szerzek nem az interneten de legyek én a bunkó nem érdekel :D
2014. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az nem zavar senkit.

Az már zavaróbb, amikor valaki kisregényt ír arról, hogy neki mennyire rossz, ő nem kell senkinek, ő még azt se tudja, milyen, amikor egy pasi átöleli, vagy megcsókolja, és soha nem is fogja megtudni, stb, stb. Tényleg kisregényt ír arról, hogy neki milyen rossz, meg hogy bármit megtenne, hogy legalább valaki felfigyeljen rá, stb. Szinte már könyörög, hogy valaki vegye észre.

De ha valaki tényleg észrevenné, akkor meg egyből jön a leoltás, hogy ő nem ismerkedik interneten, mert az neki nem tetszik, meg elvből elutasít minden ilyen kezdeményezést.

Ami szíve joga. De ha a potenciális jelentkezők felét ő maga utasítja el anélkül, hogy akár csak kicsit megismerné őket, akkor miről beszélünk?

Főleg olyannál, aki "amúgy is zárkózott", nem jár sehová, ha valaki mégis összefut vele, megszólítani lehetetlen, mert előbb szalad el, mint hogy válaszoljon. Akkor mire vár? Na, az ilyeneket nem tudom megérteni.


"Amúgy is zárkózott, visszahúzódó vagyok, és ha még ismerkedni is neten ismerkedek, nem javulna semmit sem a helyzetem."

Erre inkább nem reagálnék, jöjj rá te magad, hogy miért írtál óriási nagy baromságot!

2014. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mert h.lye vagy. Semmi különbség nincs aközött, hogy neten ismerkedsz, meg aközött, hogy valaki megszólít a boltban, a pénztárnál sorbanállás közben.
2014. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ők igen.
2014. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!