Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj, hogy nem akarok egy éjszakás kalandokat nőként?

Figyelt kérdés
Ettől miért vagyok kevesebb?
2014. márc. 15. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy baj?
2014. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kinek a szemében? Akik erre gyúrnak? Nem nekik kéne megfelelned. Csakis magadnak :)

UI: Én többre értékelem az ilyen nőket.

2014. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt...
2014. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem fogunk megkövezni
2014. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert akkor szalma maradsz, hisz a sok éjszakásat is egy éjszakával kell kezdeni... Aztán tudod meg, mi lesz.
2014. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sokszor megkapom,hogy nem is vagyok igazi nő mert nincs min havi egyszer idegen az ágyamban.Miért baj ez,hogy az öt ujjamon megszámolom hány pasim volt 28 év alatt?
2014. márc. 15. 22:21
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
mások meg azt szajkózzák, h ribizli mind, aki szeret élni. Ne mások véleménye határozzon meg, hanem egész egyszerűen azt tedd, ami Neked jó.
2014. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6: Én a helyedben leépíteném ezeket a barátokat/haverokat/ismerősöket.
2014. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj, hanem a világgal - hidd el! Ilyen egy mocskos, lealacsonyodott világban élünk sajnos. Én is azt javaslom, hogy ne barátkozz ilyen emberekkel. Keress olyan barátokat, akik a Te értékrendedhez hasonlót vallanak és akkor nem kell "szégyellned" magad, amiért nem süllyedsz az Ő szintjükre.
2014. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:

nem az a baj, h nem értenek vele ebben egyet a "barátai", hanem h basztatják érte. Milyen barát az, aki ilyesmivel basztat?

Ezt kb ahhoz tudnám szellemi meg érettség szintjén hasonlítani, h suliban csesztetik azt, aki még szűz vagy nem cigizik vagy mittomén

2014. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!