Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem bunkóság ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem bunkóság ez a szólás? Nagyon rosszul esik.20/L

Figyelt kérdés

A hétvégén vesztettem el a szüzességem. Azt mondta katasztrofális volt a szex velem. Egy szűztől mit vár elsőre? Erre jött, hogy nem én vagyok az első szűz. Azt azért megjegyezném, hogy azért többször is volt szex, nem csak egyszer és nem én kezdeményeztem ezeket. Hogy lehet ilyet mondani, hogy katasztrofális? Még ha az is, akkor se kéne így mondani, hanem rákéne vezetnie, elvileg ő a profi.

Hát köszönöm szépen, nagyon jólesett így a szexuális élett elején. :'(


2014. márc. 26. 09:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Elég tapló és nem kellene így viselkednie. De igazából Te választottad Őt! Nem ismerted ki eléggé vagy túl hamar adtad oda magad. Azért ha jártok egy ideje észre lehet venni ha valaki bunkó.

De ettől függetlenül sajnálom,hogy így jártál. Máskor ismerd ki a párod rendesen.

2014. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Noydra ***** válasza:
100%
Ugyanazt akartam írni, mint az 1es, csak csúnyábban. Képzeld el :D
2014. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedves tőle... Mégis mit várt egy szűz lánytól? Ha szeret, akkor nem beszél így veled és türelmes. Hihetetlen emberek vannak... Sajnálom.
2014. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Az őszinteség néha fáj; én is volt h megmondtam. LOL ;-)
2014. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

szép.


1-2: jó, de te is hibás vagy

3.: igazad van, ő rossz

4.: túlérzékeny vagy.


tényleg szomorú, ha ezt mondta. bármikor, bármilyen korban, és bármennyire vagy tapasztalt. neked milyen volt vele? észrevetted közben, hogy nem tetszik neki?

2014. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
44%
Ti válasszatok az ilyen pasikat.EGYETEK MEG AMIT FŐZTÖK RIIIBANCOK!
2014. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Akis kwöcsög
2014. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Gratulálok a párválasztáshoz! Remélem egész életeteket egymás mellett élitek le!
2014. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

R*banc? :D Miért lennék én r*banc?

Egyértelműen következik, hogy nem is állok vele többé szóba.

2014. márc. 26. 09:55
 10/24 anonim ***** válasza:
írj rám aztán én nem mondok neked ilyeneket, betanítalak! :)
2014. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!