Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ajándék lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ajándék lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap Múltunk 13 hónaposak,és gondolkoztam azon hogy nem vennék ajándékot inkább csinálnék.

Na szóval Eddig ami kész van,vagy 1 Csömörősnyár darabom,ami kb 25Cm Széles és olyan 15-20 cm magas

Arra gondoltam hogy abba vésnék egy szöveget, Mondjuk Örökre Veled!

De meghallgatok más ötletet is,majd gondoltam kicsit meg pörkölöm a fát,de lehet hogy nem,majd lelakkoznám mint az asztalunkat.

Szerintetek ez jó lenne?

Leginkább a szöveges rész érdekelne.

Köszi a válaszokat,és lehetőleg az alpári idióták menjenek máshova



2014. márc. 26. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem 13 hónap után kicsit túlzás ez a szöveg, nem? Hiába vagytok hú de szerelmesek, de sose tudod, h a sors mit hoz. Valami gyengébb szöveg kellene, de most nem igazán jut eszembe semmi. :/
2014. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!