Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az orvosom néha tegez, néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orvosom néha tegez, néha magáz. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Egyébként kb. 18 évvel ezelött már kerültem hozzá, de akkor nem sok "dolga" volt velem. Gyerek voltam, tegezett, érthetö. Most öt kerestem meg, söt bent is feküdtem nála a kórházba. Talán még mindig "ott" van 18 évvel ezelöttnél és gyerekként néz rám?

Egyébként sose vonzottak a 20 évvel idösebb pasik:) de ö nagyon :) Nem is külsöleg, inkább a kisugárzása.

Légyszi ne nézzetek hülyének, csak érdekel mások véleménye erröl.


2014. márc. 26. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor rajtad van a bugyi -> magáz.

Amikor lehúzta rólad -> tegez.

2014. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mondd neki, hogy tegeződjetek.
2014. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!