Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszik a nők ismerkedésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik a nők ismerkedésnek ha hozzájuk szól egy férfi? A másik meg, titeket nem zavar, ha mosolyogva jön oda hozzátok a nő ha neki kell valami, ha meg nem, akkor egy mizut sem képes mondani?!

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 05:53
 1/6 A kérdező kommentje:

Tegnap is kiállok az épület elé elnyomni egy cigit..

Látom nagy mosollyal jön a kiscsaj az irodából. Köszön mint általában, én vissza neki. Utána kérdezi, hogy kávéztam már? Amikor ott van a kezemben a pohár.

Na gondoltam magamban, ennek meg már mi kell?!

Mondtam neki, hogy nem ittam még.

Hozott egy kávét és elkezdi mondani, hogy így nem sikerült a melót befejezni, meg úgy.

2014. márc. 27. 06:03
 2/6 A kérdező kommentje:

Na mondom neki, köszönöm a kávét, de sietek. Aztán elhúztam melózni.

Lehet valakinek bunkó vagyok, de ne nézzenek már hülyének.

Simán nem lehet odajönni?

Ez valami női logika?

25f

2014. márc. 27. 06:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt honnan vetted, hogy a nők ismerkedésnek veszik ha hozzászólsz? Ez max középsuli.
2014. márc. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is úgy vettem észre, hogy ha kedves vagyok egy számomra addig ismeretlen lánnyal plusz érdeklődő akkor egyből azt hiszi, hogy ki akarok vele kezdeni... és a másik szokás is tipikus, hogyha kell valami akkor jön az erőltetett ördögi mosoly... figyelj, én csak annyit tudok hozzászólni, hogy a nők már csak ilyenek és nem gondolom, hogy meg tudnának változni. ez van, ezt kell szeretni!
2014. márc. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár a nők többsége valóban ilyen, azért vannak kivételek.

Az ilyenekkel nem is kell foglalkozni, ha hozzászólsz akkor épp "nem ér rá", de ha ő szól hozzád, akkor ugrásra készen várd és idd a szavaid és azonnal segíts neki, bármilyen problémája is akadt...


Inkább foglalkozz azokkal a hölgyekkel, akik meg is érdemlik. Lehet, hogy nem a leghelyesebb arcú, legtökéletesebb alakú nők lesznek, de lehet, hogy mégis ő fogja megérdemelni azt a figyelmet, amit elpocsékolnál egy, esetleg helyesebb, de egy undorító jellemű nőszemélyre.

2014. márc. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok: Még annyit hozzátennék, hogy egyszer egy szórakozóhelyen egy helyes hölgy szólított le és látszott, hogy tényleg nem volt semmi hátsó szándék. Na őt meg én töketlenkedtem el. Újraraktam a telefonom oprendszerét másnap és kitörlődött a száma. Azóta is sír a szemem, mert helyes volt, kedves és látszott rajta, hogy "feleségnek való".


Szóval vannak kivételek, sorstársak. Ne töketlenkedjétek el, mint én.

2014. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!