Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálták ezt ezek a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálták ezt ezek a fiúk?

Figyelt kérdés
Ma este (majdnem sötét volt már) mentem végig az utcán biciklivel és az út szélén tanyázott egy nagyobb fiúcsapat (kis település, látásból ismernek). Ahogy elmentem előttük, sorban mind köszönt, én is h sziasztok, aztán ahogy mentem tovább, szinte rögtön felvihogott az egyik. Ilyenkor mi történik? :D Fiúk válaszára lennék kíváncsi.

2014. márc. 27. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Konkrét jelentősége nincsen, nem tudom mennyi idősek vagytok, de amikor mi lógtunk 3-5fős társasággal, közülünk is volt aki nevetett egy kicsit, ha elment valaki előttünk köszönve.

De mi sose gúnyosan tettük ezt, hanem meg magyarázhatatlanul csak jött

21F

2014. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos azon vihogtak, hogy "nézd má visszaköszönt"

Hihetetlennek hangzik, mégis vannak emberek akik ezen a szellemi szinten vannak.

2014. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok, ők idősebbek voltak. Hát elég furcsa ez a viselkedés. :/ :D
2014. márc. 27. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet h azon haz egyik mwegszólalt halkan, hogy hé te megszúrnád? és a másik meg ezen röhögött.
2014. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, elmentem előttük, köszöntek, sötét volt egyik fejét se láttam, hát nem akartam bunkó lenni hátha ismerjük egymást, köszöntem nekik, erre még hallottam, hogy " ez meg ki a f. sz volt? hehehehe "


hát az ilyeneknek csak gratulálni tudok amúgy :D

22/l

2014. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valamit sugdolóztak... a fiúk mindig poénkodnak :)
2014. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!