Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Egy ismeretlen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy ismeretlen lány hogyan közeledjen hozzátok? Lányok is írjanak, hogy ők, hogy csinálták!

Figyelt kérdés

Nem volt még soha pasim, de már szeretnék egyet. Suliban ez könyebb lenne, de az évfolyamban nem tetszik senki és 8.-os leszek ezért magasabb évfolyam nincs...

Ha megtetszik egy fiú akit nem ismerek, akkor hogyan kezdjek beszélgetést, stb??

A válaszokat előre is köszi: 14/L


2011. júl. 31. 13:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia. Ez mondjuk legyen egy fix kezdés.

Te is ezzel a busszal szoktál járni? gyakran jársz ide? unatkozom nincs kedved beszélgetni? egy időt tudnál mondani? Szval ilyen alap dolgok, amiket leginkább az határoz mag h hol vagytok. Utánna ha olyan mondhatod, h am Betti vagyok v valami. Ha már a kezdés megvan onnantól nem lesz nehéz.

2011. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
ha dohányzol kérj tüzet
2011. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
dehogy dohányzom, még csak az kéne! első válaszolónak köszi:)
2011. júl. 31. 14:59
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát tudod ez nem csak a dumától függ. Van, aki első ránézésre olyan szimpatikus, vagy csinos, h elég annyit mondania, h milyen hideg van ma és máris 10-en odarohannak az időről beszélni vele. Valaki meg hiába töri magát, akkor sem ér el semmit. Szerintem próbálkozhatsz azokkal a dumákkal, amiket az első írt, de egy idő után már rájössz, h a kisugárzásoddal néha többre mész.
2011. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
egyenlore tanulj,ne pasizz gyerek vagy még te ehhez-.-
2011. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha megtetszik egy srác keress vele szemkontaktust, szemezzetek, aztán mosolyogj rá. Ha bejössz neki, és nem gyáva akkor valószínű, hogy ő maga fog odamenni hozzád, onnantól pedig már is egyszerűbb neked, mert ő fog beszélgetést kezdeményezni.:) Ha meg mégsem megy oda, akkor sem történt tragédia... :)

Sok szerencsét! 16/F

2011. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nagyon köszi:))

csak az a baj, hogy a fiúk nem nagyon mennek oda a lányokhoz, sőt! azt mondta nekem egyik fiú barátom, hogy ők arra várnak, hogy majd a lány lép, mert félnek az elutasítástól... :S

2011. júl. 31. 18:48
 8/16 A kérdező kommentje:
lehet, hogy ez csak a 14 évesek kategóriája, de igaz ez??
2011. júl. 31. 18:49
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát, akkor lehet, hogy túlságosan magamból indultam ki. :D

Pedig, ha már valakivel szemeznek és rá mosolyog, akkor miért ne menne oda. :)

Persze, minden fiú fél az elutasítástól, de attól még, ha rámosolyogsz valakire, akivel szemeztek, és bejössz neki, akkor szerintem 90%, hogy odafog menni. Próbáld meg annyit megér a dolog. :) Aztán, ha valami segítség kell, akkor írhatsz privit, próbálok még ötletet adni:) előző voltam

2011. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kösz:))
2011. júl. 31. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!