Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít nagy bűnnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít nagy bűnnek? (ismerkedés alatt mással szex) 23f

Figyelt kérdés
Akivel ismerkedem azt mondta érdeklem, és tudja, hogy engem is érdekel (így is van), de tegnap rám mászott valaki,és hagytam magam. Mondjam el a másiknak,vagy akkor örökre elfelejthetem? Mire számíthatok,ha mégis elmondom? :s
2014. márc. 28. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát akivel ismerkedsz avval nem vagy együtt még. Szóval igazából nem csaltad meg. Szerintem nem kellene ezen kiakadnia de lehet hogy kiakadna, én nagyon átgondolnám elmondanám e neki.
2014. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A leirtak alapján én kivágnálak mint macskát sz-rni. Nem az esemény miatt. "...tegnap rám mászott valaki,és hagytam magam..." Na itt kiakadnék a gerinctelenségeden.
2014. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez az ember egy féreg!
2014. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Számomra -> megbocsáthatatlan. ha velem ismerkedsz, akkor ne dugj meg mást, ha meg mást dugsz, akkor ne ismerkedj velem.
2014. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ismerkedés alatt szexelsz valaki mással, legfeljebb megnehezíti a társalgást, de nem bűn a Ptk szerint, de talán a Biblia szerint sem.


Ha éppen nem társalogsz, vagy kommunikálsz a megismerni vágyott hölggyel, akkor átmenetileg nem folyik ismerkedés, tehát ilyenkor a szex nem az alatt zajlik.

2014. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy kis bűn vagy nagy bűn. A hozzáállásoddal van a gond. Ha már most, mikor még együtt se voltatok, hagytad magad ledönteni a lábadról, később mi lenne? Persze, ha együtt lennétek, biztosan nem hagytad volna magad. Dehogynem... Változtass a hozzáállásodon szerintem, ha már így megkérdezted. Ne mondj el semmit, azt javaslom, hanem inkább embereld meg magad, és legyél férfi. Meg kellene tanulni nemet mondani is, nemcsak elcsábulni. Hidd el, hasznát fogod venni, ha előbb gondolkodsz, és utána cselekszel.
2014. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 melinda104 válasza:
Nem tudom, hogy az előző válaszíró férfi volt-e vagy nő, de igaza volt 17L
2014. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23/F voltam...:)
2014. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha már együtt lennénk, biztos nem történik ilyesmi.. viszont magamban sem tudom tartani, zavar,hogy nem tudja, de szerintem holnap ha találkozunk elmondom..
2014. márc. 30. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!