Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja, hogy hamar megunja, ha egyedül kell lennie, akkor kb. mennyi ideig képes rám várni?

Figyelt kérdés
Nem azt mondta végülis, hogy szexeljünk minél előbb, de szerintem erre értette. Az, hogy hamar megunja, az vajon mennyi időt jelenthet a pasiknál?

2014. febr. 16. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
"egyedül kell lennie" szerintem nem egyenlő azzal hogy nem dughat meg..
2014. febr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát van egy lakása, és szeretne már valakivel összeköltözni gondolom. De ha velem még csak ismerkedik, akkor inkább a szexre gondol, nem? Mert ha igazán akar engem, akkor úgyis tud várni, nem?
2014. febr. 16. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondta, az azt jelentheti, hogy arra célozgat, keresni akar mást. Úgy áll a dolgokhoz, hogy mindegy neki, hogy veled, vagy mással, de nem akar már sokáig egyedül maradni. Lehet, hogy mással is találkozgat, az ilyen típusú emberek általában túlbiztosítják magukat.
2014. febr. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek váratni? Nem 15 éves vagy.

Ha bejöttök egymásnak akkor feküdjetek le.

2014. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!