Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Komolyan gondolja vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Komolyan gondolja vagy szórakozik velem? Ezt már nem bírom!

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok tanácsot! :((


Adott egy férfi, akivel találkozgatunk és nagyon vonzódunk egymáshoz. Viszont én bizonyos okok miatt azt feltételezem róla, hogy elsősorban őt csak a szex érdekli, hogy lefeküdjünk. Én már felhomályosítottam, hogy nálam a szex-szel várni kell és őt még csak egy hónapja ismerem. Azt hittem, hogy ezt megértette.


Már többször elhívott magához, hogy megmutassa a lakását, vagy csak hogy együnk-igyunk, úgymond legyen hol lennünk/találkoznunk, ő nem igazán szereti a beülős helyeket. Ezzel nincs is gond szerintem, de elmondtam neki, hogy még alig ismerem és nem szokásom a pasikhoz elmenni ennyire az elején. Megbeszéltük nagyjából a dolgot és mondta is, hogy nem kell egyből hancúrozásra gondolni.

Pár napja piásan azt mondta, hogy ő várna 2-3 hónapot is, mert úgyis megéri várni, ha utána együtt lehetünk 10-20 évig, vagy tovább is.

Most pedig elhívott megint magához, hogy segítenék-e neki helyretenni az ágyait, amiket vinni fognak neki. És hozzátette, hogy aztán maradnék-e éjszakai tesztet csinálni rajtuk, csak hogy minden rendben van-e velük. Megkérdeztem, hogy akkor miért nem azt mondja, hogy csak le akar velem feküdni? Mert ha csak ezt akarja, akkor felesleges köröket futunk.


A lényeg:

Erre megkérdezte, hogy én tényleg csak arra tudok-e mindig gondolni? És hogy ez már ijesztő. Egyedül nem tudja a helyére tenni őket, és két ágyat vett, így ő egyszerre nem tudja mindkettőt tesztelni, mivel egyszerre csak egy ágyon tud aludni. Kérdezte, hogy ezt miért ilyen nehéz megértenem?

Aztán nem sokkal később azt mondta, hogy elege van abból, hogy én állandóan csak a dugásra tudok gondolni, mert oké hogy nő vagyok, de ez már neki is sok.


Most jelenleg pedig azt hiszem egy picit meg van sértődve.


Ez alapján mit gondoltok, én lihegem túl a dolgot és tényleg csak azt akarná, hogy aludjak nála szex nélkül? Én is kívánom őt, de ha elmegyek hozzá és visszautasítom, akkor az neki is rossz lesz és azt fogja hinni, hogy engem nem is érdekel. Pedig érdekel. :(


Nem látom ezt a dolgot tiszta fejjel és nem tudom, hogy hogyan tudhatnám meg, hogy végülis mit akar. :(

Tanácsokat szívesen venném!

25L



2014. febr. 19. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik
2014. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

igazából szerintem dugni akar, de kapcsolatot is :)

25F

2014. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1# Miből gondolod, indoklást tudnál mondani, hogy megértsem?


2# Mármint szexkapcsolatra gondolsz?

2014. febr. 19. 21:42
 4/22 anonim ***** válasza:

Ágyat tesztelni? Nem rossz :D Hát miért nem mondtad h ma alszol egyikbe és utána a másikba.

A másik meg, mennyi lehet az az ágy föleg ha külön vannak? 15kg? és nem tudja oda tolni ahova kell? :))


Meg akar dugni, és jól teszed ha nem adód oda magad.

Hidd el ha komolyan gondolja még várni fog 1-2 hónapot, addig randi/csók stb lehet. Ha meg nem akkor két sorral feljebb írtam le.

2014. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Csak meg akar dugni. Szerintem is.
2014. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
4# És mit gondolsz, ha még várna 1-2-3 hónapot és aztán lefeküdnénk, akkor addig miből tudhatom, hogy aztán nem fog eldobni, mint a rongyot? :(
2014. febr. 19. 21:50
 7/22 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Abból gondolom, hogy férfi vagyok (27) és én is használtam már ilyen módszert. Nem fog ő várni. Majd keres egy hülye idokot, hogy miér aludjatukok egy ágyban. Neadj isten, "véletlenül" csak egy ágyat hoztak. És ha már egy ágyban vagytok, akkor csókolózhattok is. Ha már csókolóztok, akkor simogathatjátok is egymást. Ha ez is megvan, akkor lassan ruha alá nyúlkálás. Utánna"csak a felsőd veszem le". Ezután: "szorít a gatyám(az is le). Nagy fordulat -.- :" nem ér. én teljesen meztelen vagyok. had vegyem le a bugyidat". Ez is pipa. Még kis simi és amikor eléggé felizgultál BUMMM megvagy. Nem nagy varázslat.

És hidd el. Jobb ha ezt kihagyod, mert érezhető, hogy csak ezt akarja. Aki komoly kapcsolatot zeretne, az elmegy veled nyílvános helyre.

2014. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7# Köszönöm! Az számít valamennyit, hogy azért már voltunk nyilvános helyen többször is?! Kézenfogva, csókolózva, buliban, utcán, étteremben, sörözőben.

Meg az, hogy ijesztőnek találja és megkérdezi, hogy én mindig csak erre tudok-e gondolni, az nem jelentheti, hogy tényleg csak én látom így? Vagy ne legyek ennyire naiv? :((


Te mint férfi, ugye most azt mondod, hogy csak azt akarja. De az lehetséges, hogy ha tényleg képes várni rám, akkor értékelni fogja, hogy nem adtam magam oda egyből és aztán komolyabban gondolja majd? Vagy ilyen nincs a pasiknál?

2014. febr. 19. 22:04
 9/22 anonim ***** válasza:

Még mindig első.

Nincs. Nyilvános helyen kézenfogás és csók, alap. De ha rendszeresen nála esztek-isztok, akkor csak az alkalmat lesi.


Ez a "csak ezen jár az agyad?" jó kis terelés. Neki csak azon kattog, hogy te mikor "hibázol".


Ha komoly kapcsolatot szeretnél, nem ő az embered.


Azért írom ezt le neked, mert eddig kicsapongó voltam, de megismertem egy lányt és rájöttem, hogy a nőkkel, nem lehet így bánni :)

Általában, ha nagyon kellett valaki, volt, hogy 2 hónapot is melóztam egy éjszaáért.

Most viszont Fura mód 1,5 hónap randizgatás alatt, még egymás lakása környékére sem mentünk és érvezem és szeretem :)


Tehát tessék megszívlelni amit írok, mert csak jót akarok :)

2014. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megszívlelem. :) Még egy utolsó kérdésem lehet feléd? Az oké, hogy szerinted nincs ilyen a pasiknál, meg mindent vettem amit leírtál, tényleg, csak esetleg ha Te belegondolnád magad ennek a pasinak a helyébe, akkor milyen cselekedetet lennél képes megtenni, hogy bebizonyítsd a lánynak, mégis komolyan gondolod vele? Mert bármit biztos nem tennél meg, de biztosan van a férfiaknál ilyen esetekben valamilyen cselekedet, tett, ami tényleg egyértelművé teszi, hogy esetleg mégis komolyan gondolná? :$
2014. febr. 19. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!