Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abba miért vagyok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba miért vagyok szerelmes aki az égvilágon semmit nem érez viszont irántam? Hogy múlasszam el?

Figyelt kérdés

nem értem miért vagyok zavarban, miért vágyom rá, miért akarom látni, amikor ő csak szimplán kedves, mint valami szomszéddal, vagy eladóval, amúgy meg tisztán látszik, hogy egy halvány fikarcnyit sem mozdítok meg benne semmit.


mi az ami hozzá köt ilyenhez? fel akarom ezt égetni.


2014. márc. 28. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálsz másra koncentrálni, aztán vagy sikerül vagy sem. sajnos csak nagyon kis mértékben tudja az (átlag)ember az érzelmeit tudatosan kontrollálni. én már próbáltam, viszonylag hosszú távon sikerült, de előbb-utóbb beleszeretsz valakibe. nekem általában nincs olyan szerencsém, hogy az illető viszontszeressen.
2014. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én is próbáltam már vele, érzelmek nélkül, olyan közömbösen elbeszélgetni, ahogy ő is velem, megy is egy darabig, aztán megint kezdődik. megfeleltségi kényszerem lesz, zavarban leszek, stb :(

de mi a fenétől, amikor még csak nem is udvarol, meg semmi, sőt mintha le is rázna néha.

2014. márc. 28. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Sorskorrekcióval. "Helliger-féle családállítás"-sal például.

Ez NEM a Te életedből eredő késztetés, ennek van valamilyen előzménye, talán generációkkal ezelőtt, vagy egy előző életedben.

2014. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra gondoltál már,hogy ez nem is szerelem?

Szerintem csak nagyon beleélted magad abba,hogy milyen lenne ha...Hidd el a legtöbb ember nem olyan,mint amilyennek te szeretnéd látni,csak az a kép,ami benned él róla,abba vagy szerelmes.

fiatal lehetsz még szerintem.20éves kor alatt annyi "szerelmem"volt,hogy eszembe se jutna mind,ha fel kéne sorolnom.

Engem az kötött az "ilyenekhez"hogy elég rossz családi hátterem volt és a kis ábrándjaimban teremtettem meg magamnak egy világot a "szerelmemmel"aki persze tökéletes volt és kb annyira ismertem,mint egy buszsofőrt vagy egy eladót.

Közel a 40-hez már látom,hogy nem sokszor voltam szerelmes.Talán nálad is van valami oka,hogy így kötődsz egy olyan emberhez,aki még nem adott rá igazán okot,hogy szeresd.Lehet más eltérő véleményen van,de én úgy gondolom,a külsőségeken kívül több kell.

Amúgy meg ,ha kedves ,udvarias és vidám vagy szerintem meg tudod szerettetni magad,csak az ilyesmihez idő kell.

2014. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, itt egy kicsi ízelítő is a lehetséges háttérből:

[link]

2014. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sorskorrekció...gondolom

van belőle egész kollekció

2014. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


régebben tényleg engem is foglalkoztattak ezek a gondolatok.

egyik:

hogy esetleg saját illúziómat vetítem ki másra esetleg, tehát én teremtek meg egyfajta képet és vetítem ki valakire, aki persze totál nem az.


a másikra is gondoltam, hogy előzményei lehetnek, anyáék válása, kudarca, anya jelleme pl szerintem -egy nőnek totál nem szabadna olyannak lennie mint neki, férfival szemben, ennek ellenére sajnos totál olyan vagyok mint ő (gyerekkorból folyamatosan belémtáplálva sajnos szinte kiverhetetlen jellemgyökér belőlem )


és valóban e két dolog együtt, lehet oka annak, hogy nem a megfelelő társra vágyom, ill. nem is látom ki lenne az, mert én vetítgetek mindenkire mindent.



köszi, akkor hát az ok megvan.

és az is, hogy úgy néz ki ez lesz a sorsom, mert ezek ellen eddig sem tudtam tenni, ill. ideig-óráig sikerül csak más lennem, amilyennek szerintem lennem kellene

2014. márc. 30. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!