Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy fiú egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiú egyszer világosan megírta nekem, hogy nem szerelmes belém és hagyjuk békén egymást, akkor (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú egyszer világosan megírta nekem, hogy nem szerelmes belém és hagyjuk békén egymást, akkor miért írogat nekem ezek után, hogy hogy vagyok, mi újság van velem, stb.? Sőt, nemrég még azt is írta, hogy találkozhatnánk valamikor.
2014. márc. 28. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egyik - és szerintem kevésbé valószínű - eshetőség, hogy csak párkapcsolati szempontból gondolta úgy, hogy hagyjátok egymást, barátilag még kedvel.


A másik, hogy totál következetlen, egyszer beadja a kemény macsót, de amikor te tényleg nem futsz utána, megnő hirtelen érdekesebb leszel a szemében.


A harmadik, hogy szintúgy következetlen, ezért elküld, de valójában szívesen megtartana talonba, ha nincs jobb.


Ennyi jutott eszembe.

2014. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy szívesen megtartana talonban, hiszen vonzódik hozzám, bár amikor világosan megírta, hogy nem táplál irántam mélyebb érzéseket, akkor azt is hozzátette, hogy nem akarna nekem fájdalmat okozni azzal, hogy összejönnénk, majd pedig egyik pillanatról a másikra elhagyna. Ezért sem értem, hogy mit akar még ezek után.
2014. márc. 28. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
dugna, de csak ennyi
2014. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!