Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
igen tudom hogy naponta 20 ilyen kérdést tesznek fel de nem bírom elfelejteni a srácot mert szerelmes vagyok belé és egyáltalán nem viszonyozza tudom olvastam hogy kezdjek közeledni mások felé meg sportoljak meg minden de ez csak ideig óráig tart és az nem sok és ráadásul osztálytársak vagyunk és hétvégenként meggyőzöm magam hogy nem szeret és felejtsem el és akkor könnyebb de hétfőn kezdődik minden előről és nagyon nehéz mert barátok vagyunk és egy közös barátunk által szoktunk néha hülyülni meg minden és akkor még jobban fáj hogy nem szeret.kérlek segítsetek mert már nem bírom sokáig de nem mondom meg neki hogy szeretem mert tuti kiröhög. köszönöm aki elolvassa és segít negatív rossz indulatú válaszokra nem vagyok kiváncsi.
2014. márc. 28. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából erre te már megadtad a választ,velwm is volt ilyen,csak akkor engem ravasz módon ki is használt. 16/F
2014. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:(
2014. márc. 28. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!