Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket nem zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pittrace kérdése:

Lányok! Titeket nem zavar ha mindig büdös a pasitok lába?

Figyelt kérdés

2014. márc. 28. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
nem büdös, de zavarna, hogy mennyi undorító ember van ...
2014. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de. ha fontos nekem, akkor készítek neki lábfürdőt, teafaolajost. igazából még nem volt ilyen gondom.
2014. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére Páromnak sosem az.


Lehet valami gombás fertőzése van és attól.

2014. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Klári459 válasza:
Érdemes ecetes vízben öblíteni a zoknit. A büdös lábról nem tehet. Viszont arról igen, hogy figyelmetlen és nem mossa meg a lábát, mikor leveti a cipőt.
2014. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én pasi vagyok, de számomra is undorító ha büdös vagyok. Ha valaki meg nagyon izzados nem tehet róla. Nagyon jó modszer a szódabikarbóna. Fürdés után, mikor nedvas a bőr keveset, ami az új hegyre ragad, kell venni és be kell kenni vele hónajban és talpat vagy láb ujjak között. Nem sokat, mert akkór attól pálik ki a bőr, az meg fájdalmas. Mindenki ki kell kisérletezze a mennyiséget magának.2-3 alkalommal hetente, tusolás után, ha megteszi nem fog érződni még nehéz fizikai munka után sem. Én így teszek több mint 15 éve és bevált. Söt, a nagy fiam is alkalmazza kamasz kora ota és a lányok meg is kérdezték már töle, hogy te, hogy nem vagy büdős mikor folyik rajtad a viz ugy leizzadsz?
2014. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!