Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érthetetlen. Most akkor én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthetetlen. Most akkor én vagyok a hülye, vagy ő? Cs*sszem le megint?

Figyelt kérdés

Pár éve megismertem egy srácot. Akkor a halálba kergetett az egoizmusával, meg a lekezelő stílusával. Menekültem előle. Eltelt két év. Újra elkezdtünk beszélgetni, mert közös kötelességeink adódtak. Ugyanazzal a busszal megyünk amúgy is haza. Hát, mi azt csináltuk, hogy mindig vártunk még 5-6 buszt, és órákig beszélgettünk. Egy közös buliból is leléptünk 3kor, aztán reggel 7ig fagyoskodtunk, hülyéskedtünk, beszélgettünk a városban. Nagyon megnyílt nekem. Eléggé megrugdosta őt az élet mint ahogy engem is, és már nem volt az a régi "kihanemén". Most is volt egy álarca, de azt teljes mértékben levetkőzte előttem, bár még jó sok minden hátravolt. Egyszer azt mondta, hogy "eddig nagyon rossz volt. nem jártam sehova, nem beszéltem senkivel, de mióta veled találkoztam..." és akkor itt elmosolyodott. Én: "várom..."

Mosolyogva, magának mondva "Na, gyerünk, Ádi, használj szavakat...!" de végül nem mondta ki. Mindegy. Mindig felhívott, sokszor hülye indokokkal is, feltevésem szerint, hogy láthasson. Nagyon jó volt vele, teljesen feldobott az életszemléletével, és kezdtünk egy hullámhosszra kerülni. Azonban most minden megváltozott. Megint kezd lekezelni, és úgy viselkedik velem, mint aki belé van esve. Jó, tény, hogy erős szexuális vibrálást érzek kettőnk között, de nagyon jól tudja, hogy nem lennék képes vele lefeküdni, sok okból kifolyólag. Megmondtam neki, hogy ez nem oké, bocsánatot kért, de elkezdett megint hülyét csinálni belőlem. Elhívtam borozni, elmélkedni. Élni akart a lehetőséggel. Aztán felmerült, hogy egy barátnőm is jön. Megkérdezte, hogy dögös-e, lecsekkolta őt fészbukon, és konstatálta, hogy igen.

Felhívott, hogy hol vagyok, mert korábban már hívott, de nem vettem fel, és még akar beszélni velem a suliban arról, hogy hol találkozunk, mikor... Elmondtam neki, hogy a barátnőm mégsem tud jönni. "Jó, akkor majd máskor. Szia!" És letette. Na most akkor mi a franc van? Már nem akar velem beszélni, mert rájött, hogy túlságosan megnyílt nekem? És ezt négy hónapon keresztül nem vette észre?

Szükségem van rá, mert ő az egyetlen ember, aki ki tudott rángatni, amikor nagyon mélyen voltam.

Én 17, ő 19 éves.


2014. márc. 28. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi vagy te, mazochista?
2014. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem fekszem le vele? Hűségből nem teszem. Pont.
2014. márc. 28. 16:20
 3/9 anonim válasza:
Szio en ismerem a helyzetet ugyan igy jartam en is egy sraccal... De detto ugyan ez volt a szitu.. Ha gondolod irj privatban
2014. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagy? Dehogy. Azért gondoltam, hogy mazochista vagy, mert ragaszkodsz hozzá. Mindezek ellenére.
2014. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem, köszönöm szépen, nem vagyok hülye.


4 hónap intenzív lelki kapcsolat után azért, mert 1 hete így viselkedik - nem megbánt, hanem felidegel - nem fogok lemondani róla. Amúgy sem vagyok az a típus, aki olyan könnyen feladná a dolgokat.

2014. márc. 28. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor neked most van valakid? :D
2014. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meghalt a barátom. Így tiszta. Bocsi az őszinteségért. Ő volt az első, és utolsó.
2014. márc. 28. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Na és hogy jön ez ide?
2014. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy igen, van valakim...
2014. márc. 29. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!