Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek szemétláda, amiért a lány, akibe szerelmes vagyok, végül valaki mással jött össze?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
A másiknak jobb az arcfelépítése (JÓKÉPŰ), Te meg nem. Nem tehetsz róla, a másik srác sem, és a lány sem. Neked is csak a szép lányok tetszenek, nem?
2014. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot teljesen, és próbáld elfelejteni. Tudom nehéz, de így lesz a legjobb. Ha továbbra is tartanátok a kapcsolatot max talonban tartana, azaz ott lennél pótléknak, ha esetleg vmi gond lenne a pasijával.
2014. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ezt el kell fogadni, nem mindig kapjuk meg azt akit szeretnénk... Nekem is volt már (sőt sztem elég sokaknak) hogy akit szerettem az nem viszonozta, sőt még fordítva is... Neki más kellett, ez van. Ha hitegetett téged is, akkor tényleg szakítsd meg vele a kapcsolatot...
2014. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Ez van, nyeld le.
2014. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
ezt a bánatot a helyedben edzőterembe vinném. nem oldja meg, de csökkenti a kiborulást.
2014. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!