Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma láttam egy 15 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma láttam egy 15 év körüli lányt egy 50 év körüli pasival. Nem az apja volt, és összevesztek vmin. Részletek lent. Nektek volt ilyen érzésetek? Mit takarhat ezaz érzés?

Figyelt kérdés

Nos a lány elég szép volt, és olyan érzésem volt, gondolom a lány miatt h odamennyek, nem ismerkedni, hanem csak megvédeni.

A pasival jöttek és vmin összevesztek (ordibáltak kicsit), a pasi pedig látszott h igénytelen volt. Mind1 látszott h ismerték egymást és vhonnan jöttek így este felé. Csak kicsit sajnáltam, ugy az egész helyzetét a lánynak... Volt már nektek hasonló érzésetek? Ez mit takarhat (maga az érzés)? Sosem éreztem még ilyet...


Köszi előre is a válaszokat! :DDD



2014. márc. 28. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy a nagybátyja volt, vagy a bátyja, és a csaj nem is 15 éves volt, meg a csávó sem 50.
2014. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem érdekelnek mások problémái.


20/F

2014. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az iskolába "mennyél" ahelyett, hogy mások életével foglalkozol.
2014. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
És neked mi a fax közöd van hozzá? Meg honnan veszed, hogy nem az apja vagy már rokona volt?
2014. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem az apja volt? Lehetett a keresztapja vagy a nagybátyja, stb.

Még, ha úgy is van akire mindenki gondol, a kapcsolat jogilag teljesen rendben lenne, ez van.

Az érzés pedig amit éreztél az empátia.

2014. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszer, kb. 10 éve én is láttam egy ilyen jelenetet a metróban, amikor egy szép fiatal lánnyal úgy beszélt egy idősebb, szerintem részeg, de nagyon lepukkant férfi, mint az utolsó szeméttel, nagyon megalázóan, nem is tudom már pontosan, régen volt, de megdöbbentő volt, miért hagyja az a lány, már felnőtt lány volt, és tényleg nagyon szép. Nagyon furcsa volt ezt látni.
2014. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1: Igen, azt kifelejtettem a leírásból a vita előtt eléggé egyértelmű "érintések" simogatások voltak, de nem csok és nem csöcsörészés, csak pl. a karjánál magához huzta aztán elengedte, ugyanigy a derekánál magához kozelebb huzta de ahogy kozelebb ment akkor elengedte. Szval olyanok voltak mintha jarnananak.


2: Nem érdekepnek az ilyen oltogatások, de nyugodtan irjatok le, mások biztos szivesen olvassak :)

2014. márc. 28. 22:30
 8/10 A kérdező kommentje:
#6: Itt annyi különbség volt h egy 15 éves lányról van szó, és ez azért mégse normális...
2014. márc. 28. 22:32
 9/10 piriiiiii ***** válasza:
Bassszki, kérdező, Te sosem éreztél még együtt senkivel? Az gáz...
2014. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%
Miért kell ezen csodálkozni?! Mindenki tudja, hogy a lányok ösztönösen vonzódnak a tapló fickókhoz, ellenben a tipikus kedves, jó fiúkat lealázzák, élből lekoptatjk, ha megérzik a szagát...
2014. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!