Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen érzés, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen érzés, hogy van barátnőtök és mivel jár ez?

Figyelt kérdés

Szóval milyen úgy élni a napokat, hogy van melletted egy lány,nő aki fontos neked és ő neki is fontos vagy te?Mennyire változik meg az ember ha kapcsolatban él?

Mivel,hogy még nem volt senkim, nehéz elképzelnem, milyen akinek van párja.



2014. márc. 28. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Maszturbálás helyett kapsz három meleg lyukat!
2014. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Milyen? Nagyon jó.

Olvasd el:

Osho: Szerelmesen c. könyvét

Fromm: A szeretet művészete

Ha megtanulsz igazán szeretni, akkor részed lehet ilyesmiben, amit leírsz. Ha nem, akkor csak az lesz, amit az első hozzászóló írt, de úgy tényleg mit sem ér.

2014. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Szóval kedves második, te nem vagy híve a nemi életnek? Csak a szaporodásért csinálod, de akkor is fintorogva?
2014. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Komolyan sajnálom mindazokat, akiknek ez a személyiség és érzelmi, szexuális fejlődésük csúcsa. Az ilyen a legnagyobb büntetés saját magának. Ő soha nem fogja se átérezni, se megérteni, mit jelent szeretni, amelynek a része a szeretkezés.
2014. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem írod le, mit jelent? Csak könyvekből tudod?
2014. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt olvastam, hogy a szex szerelem és odaadás nélkül nem sokat ér nem igazán jó úgy. Az,hogy jó még nem tudom beleképzelni magam, konkrétabban kellene leírni. Azt is olvastam,hogy vannak nők akik nem szeretik ha bókolgatnak neki és folyton lógni akarnak rajta.
2014. márc. 28. 19:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Érzéki típus vagyok, tudnék nagyon szeretni, amikor közelébe kerülök egy lánynak, aki tetszik, elkezd verni a szívem és azonnal megölelném, csókolnám.De csak nám.
2014. márc. 28. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Szörnyű volt... visszagondolva az a 10 hónap kidobott és elpazarolt idő, amit másra szántam.


soha többet!

2014. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Komoly, ilyen rossz volt, ennyire is mellé lehet fogni?
2014. márc. 28. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!