Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak ki akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nanning kérdése:

Szerintetek is csak ki akart használni?

Figyelt kérdés
VAn egy fiú akivel kb egy hónap után össze jöttem... De inkább csak találkozgattunk, de nem jártunk. Legutóbb az mondta, hogy szeret. Én is szeretem, most is... Mondta hogy nem akar engem kihasználni, de majdnem lefektetett!!! 16 vagyok és még szűz, nem is akarok ezen változtatni egyhamar, igaz nagyon szeretem a srcácot, nagyon... De nagyon úgy érzem hogy csak azért kellenék, aztán meg faképnél hagyna. Szerintetek küldjem el a jó büdös francba vagy inkább... Nem tudom mit tegyek, légy szives segítsetek!!!
2014. márc. 28. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól is tenné.
2014. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"De inkább csak találkozgattunk, de nem jártunk"

Mi a különbség? Mindegy, szűzlányként egy hónap után ne feküdj le senkivel, egész életedben emlékezni fogsz az elsőre, fontos hogy szép emlék legyen, ne sokk. A fiúknak pedig sosem a szavaira figyelj, mind azt mondja, amit hallani szeretnél, de beszélni, szépeket mondani nagyon könnyű. Arra figyelj, amiket tesz.

2014. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!