Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Akkor csak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Akkor csak ki akart használni és átverni?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már november óta tetszik... bár ez nem csak sima tetszés hanem halálosan szerelmes vagyok belé. Mivel edzőtársam így majdnem minden nap látom és ez így még nagyobb szenvedés! Már két hónapja terveztem hogy elmondom neki az érzéseimet és ez egy külföldi verseny során sikerült is. Utolsó este volt és elmentünk sétálni, fél órán keresztül meséltem el neki mindent amin keresztül mentem és amit éreztem iranta. A végén a fürdőben kötöttünk ki ahol egymás öleltük fogtuk egymás kezét és csókolóztunk. Akkor igent mondott a járásra és olyan kedves volt meg minden. Bár le akart velem akkor ott feküdni de én nem voltam még kész erre, örültem hogy végre megkaptam őt! Másnap meg már full bunkó volt és amikor beszéltem vele hogy ez most mi, szakítani akar vagy mi... azt válaszolta hogy nem tud róla hogy járnánk... és hogy nem emlékszik semmire és felejtsük el az egészet...:'((((

Kérlek értelmes válaszokat adjatok mert a padlón vagyok nagyon...

Talán ha lefekszem vele nem ez lesz a vége?? Csak játszadozott velem a legelejétől?? :(((

16 L


2013. szept. 21. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak megakart fektetni. Semmi több.
2013. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy potya dugást akart,semmi mást

de vége lett volna

igen csak játszott

ne sajnáld nem ez a Te pasid!

2013. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kihasználta a helyzetet, hogy beleestél és hanyatt akart dönteni, de Neked több eszed volt.

Én a helyedben örülnék, hogy így döntöttem, mert ha lefekszetek és úgy dob, az sokkal csúnyább lett volna. Fel a fejjel,majd megtalálod a hozzád való fiút te is!

2013. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hahh...:(((
2013. szept. 21. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!