Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi az a női tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az a női tulajdonság (belső, külső) ami kifejezettem irritál titeket, illetve elviselhetetlennek, kiábrándítónak, taszítónak tartotok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
az ha valaki ilyen kérdéseket tesz fel...
2009. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

az, ha valaki nyafog, túlságosan prűd, szűzk..a, mártírt csinál magából miközben nincs gondja semmire, mivel a szüleitől mindent megkap.


külső tulajdonság?


igazából mindegy, hogy néz ki, csak ne legyen fekete a körme (mármint feketére lakkozott), körülbelül ennyi.

2009. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Bár lány vagyok, sok időt töltök fiúkkal, és egyet kell értenem velük:


-hisztizés

-pletykálás, mások kibeszélése és irigykedés

-vihorászás

-ha -10 fokban is miniszoknyában jár (nem kifejezetten irritáló ha jó lábak vannak közszemlére téve, inkább csak vicces)


Most ennyi jutott eszembe. De természetesen egyik sem halálos bűn. Csak kicsit idegesítő.

2009. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

20:11: azt a mindenit..a válaszod 100%-ban hasznos volt..idióta..

20:13: köszönöm szépen a válaszod:)

2009. dec. 17. 20:15
 5/11 A kérdező kommentje:
20:15: neked is köszi:)
2009. dec. 17. 20:16
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Nyávogós, hisztis csajok.

Túl prűd csajok, túl k**vás csajok.

Emos meg az ilyen hülyeféle csajok

Akkor ha valaki folyton hülyeséget beszél, meg ha az ilyen szarokkal van elfoglalva, mint a myvip meg hasonló dolgok és msn éjjel nappal.

Elég válogatós vagyok, írhatnék egy szép listát.

2009. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%

Miért baj az ha valaki szoknyába megy??Én is ma abba mentem,hideg volt ,de én nem fáztam.Szeretek szoknyába menni.

15/L

2009. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Csak egyet emelnék ki, ami minden nőnél előjött hol többször, hol kevesebbszer:


Képtelenek a csajok egyenes választ adni!!!


Konkrét kérdés esetén is képesek visszakérdezni, ködösíteni, mellébeszélni, valami olyat nyilatkozni ami merőben szemben áll az addigi állásponttal. Volt aki gyakrabban hódolt e szenvedélynek, volt aki ritkábban. Egy sima, eldöntendő kérdésre ritkán adják a két lehetséges válasz egyikét, de ha hajlandóak kimondani hogy igen vagy nem, akkor is gyakran a szövegkörnyezet alapján elvártnak az ellentétét mondják.

2009. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

"Képtelenek a csajok egyenes választ adni!!!"


Ez minden nőre igaz, még a legjobbakra is, szóval ezt nem sorolnám a rossz női tulajdonságok közé, ez csak egy feltétel, amit meg kell szokni. A nők szövegét nem elég hallani, azt dekódolni kell. Bár nem mindig van értelme, mert a tetteik fontosabbak, azokból kell olvasni.


"Mi az a női tulajdonság (belső, külső) ami kifejezettem irritál titeket"


Belsőre először is a nehéz természet, a piсsaság, tehát a hisztizés /sírás /gondolatok kitalálásának elvárása / hülye kis játszmák játszása stb.

A túlzottan piсsás nők felismerhetők arról, hogy csak nőnemű barátaik és ismerőseik vannak (abból viszont rengeteg), és sokat vihognak. Az ilyen nő rövid távon egyesek számára bájos lehet, azonban gyorsan fárasztóvá válik. Önmagáról azt hiszi, hogy "nőies", a valóságban idegbeteg.


A másik rossz nőtípus az anyagias nő. Ezen nem feltétlenül kurvаságot kell érteni, persze az is gond, hanem azt, ha a nő számára az életben kb. semmi sem fontos, csak az pl., hogy hetente új pár cipőt vehessen, és ennek a kifinomult változatai, vagyis a 100%-os státuszcentrikusság: az egész életet alárendelni annak, hogy előkelőnek tűnünk-e, másokra milyen benyomást teszünk (lakásunkkal, nyaralásunkkal stb.), hányan irigyelnek és mi hány embert irigylünk stb. Az ilyen nők gyakran azt hiszik magukról, hogy ők "praktikusak". Valójában földhözragadtak és primitívek.


Vannak még más fajta hibák is, de ezek kisebbek.

2009. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jó válaszok születtek, én is hasonlóképp gondolkodok, de engem az is zavar, ha egy csaj nagyképű, minden beszólást megenged magának. Az nagyon idegesítő tud lenni, és a legtöbb esetben (kb 99%) nem is áll jól.
2009. dec. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!