Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha a tanárom fogdos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a tanárom fogdos?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, magántanárhoz járok, hogy felkészítsen a

informatika érettségire.A barátom vitt el hozzá, tanította pár éve...

Az utolsó két alkalommal viszont elkezdte a kezemet simogatni, minthogyha csak segíteni akarna. Ezután a combomat kezdte el simogatni...

Teljesen váratlanul érintett, nem gondoltam volna ezt róla, a barátomnak

nem merem elmondani. Mit tehetnék? A legnagyobb probléma az, hogy tényleg kéne a segítség, nemsokára itt az érettségi, más tanár nem tud elvállalni.


2014. márc. 28. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ne járj hozzá.
2014. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éri meg tovàbb menni hozzà. Tippelj, h legközelebb midet fogja símogatni.
2014. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne járj hozzá, ez csak rosszabb lesz.
2014. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért nem mered elmondani a barátodnak?

Kéne a segítség..hátha ilyen áron is, akkor hajrá, járj hozzá tovább, ha ennyi eszed van. Én biztos eltörtem volna már rég a kezét, ha fogdosna!


Egyébként kikezdett veled, kb. veled egykorú (bár ez lehet mind1) és esetleg te is adtál neki félreértehő jeleket, vagy tényleg ok nélkül elkezdett fogdosni?

(szegény te..azért nem tudom miért kezd el valaki így fogdosni egy nőt, biztos rossz lehet, de én nem gondolkoznék el egy percig sem azon, hogy otthagyjam e vagy ne)

2014. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jó lenne ha le tudnám állítani, mert a segítsége jól jönne, de így nem éri meg....nem tudom pontosan hány éves, de kb az apám is lehetne :\... teljesen ok nelkül kezdett el.... a legjobb barátomnak meséltem a dologrol és elég gyávának tart, de...én is így érzem egyre jobban. De órán ilyenkor teljesen lefagyok a szemébe se tudok nézni...
2014. márc. 28. 23:57
 6/14 A kérdező kommentje:
A barátom meg még jobban kiakadna... félek, hogy összeverné, próbál rám nagyon vigyázni.
2014. márc. 28. 23:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Azt nehéz elképzelni, hogy 50 km-es körzetben nincs senki, aki segítene felkészülni az informatika értettségire.

Keress mást. Segít a google.

2014. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
pedig nincs :D emelt szint miatt...
2014. márc. 29. 10:09
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Örülj neki, hogy csak tanár és nem pap, különben már megerőszakolt volna.
2014. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Emelt szintre magadtól is fel tudsz készülni. Én legalábbis 90%-osra érettségiztem, és a neten taláható anyagokból készültem fel (persze jól meg kell szűrni). Inkább nem erőszakoltattam meg magam egy perverz bácsival sem. :D
2014. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!