Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A többségnek tényleg csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többségnek tényleg csak az ilyen nők jönnek be? (KÉP)

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 29. 10:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:

Egy fenét. Az arcára van írva, hogy neki milyen férfiak kellenek. Ezek a tipikus "high-class girl-ök", nagyon kocsi, pénztárca és nagy fsz kell nekik. Sokuk nagyon szorgalmas, de (sajnos) tudják magukról, hogy néznek ki, tudják, hogy a férfiak többsége felfigyel rájuk, és ezt ki is használják. Szerénység nincs bennük, könnyen megsértődnek, és elvárják, hogy kiszolgálják őket, de pl. egy almát már nem szívesen hámoznának meg a kedvemért, mert féltik a műkörmüket.

Én a természetes(en) szép lányokat szeretem. Kívül-belül. :) 29f

2014. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Az ilyen kinézetű lányok mind egyformák, mind ugyan azt akarja, egyforma gondolkodásuk van. Tapasztalatból beszélek, nagyon sok ilyen kinézetű lánnyal találkoztam már, és kajak különbséget nem tudtam köztük tenni személyiségileg (negatív értelemben).

Egyébként kicsit nézzetek a háttérbe is, ha már itt az anyagiakról beszélünk. Ez a kép nyilván egy kocsiban készült, és ahogy kiveszem, nem egy Ladában.

2014. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen típusú nők jobban bejönnek a férfiaknak, nekem legalábbis tuti.

[link]

2014. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem nem igazán jön be. Tucatcsaj, nem is bírom ezt a stílust. Amit az utolsó linkelt az már sokkal jobban bejön.:) 20/f
2014. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
A többségnek ???? Hát nem. Van akinek tetszik, de soknak meg nem.
2014. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek drága a fentartása
2014. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nem csak az ilyen nők jönnek be.
2014. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"Arcát három ujjnyi festék tartja össze."


Kérlek nézd meg ezeket a képeket, és döntsd el, mi teszi a szépséget: [link]

2014. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Irigykedés helyett inkább fordíts időt a kinézeted ápolására, legyél igényes, és így nézel majd ki.
2014. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!