Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkepzelheto, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkepzelheto, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

volt mar eleg sokszor ilyen, hogy nem jott meg a menstruaciom..ahogy most sem.. egy honap kimaradt..vettem tesztet,de semmi..

kijottek a pattanasaim,ingerlekenyebb voltam es eleg feszult is..sokat es valogatva ettem a kajakat..hol edes hol sos...(ahogy szokott ez lenni a menstruaciom elott) ..de megsem jott meg..

de fel voltam fazva,aznap ahogy meg kellett volna jonnie.. eleg durvan.. fajt a hasam es ahogy pisiltem is.. kaptam ra gyogyszert,es beszedtem.. lehet a felfazas miatt van ez,h nem jott meg ebben a honapban?

es meg annyit h 1ik nap fel vagyok fujodva masik nap meg teljesen normalis meretu a hasam..

meg nem voltam orvosnal,eztan fogok menni.. csak gondoltam rakerdezek,h volt e esetleg valakinek hasonlo?!

ertelmes valaszokat legyszives!!!! koszonom elore is



2014. márc. 29. 12:08
 1/2 Timi030 válasza:
Arról nem írtál, hogy éltél-e szexuális életet az utóbbi időben, és hogy mivel védekezel. Ha mindig gondosan ügyelsz a védekezésre nem hiszem hogy terhes vagy. Főleg ha gyakrabban előfordul hogy kimarad a menstruációd. A felfúvódás a különböző ételektől is lehet. Nem tudom hány éves vagy, én azért a menstruációs ciklus változékonysága miatt felkeresnék egy nőgyógyászt.
2014. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyok. nekem szinte 3 hónapot maradott ki. ma reggel jött meg újból(január 2 óta).

teszt minndig negativ lett,terhesség kilőve..azt ajánlom,hogy sűrgősen keress fel egy nőgyógyászt. én is ezt tettem és meg is mondták azonnal mi a baj..nekem cisztát diagnosztizáltak. remélem neked nem az van.

ja, és ha megakart szabadulni attól a félelemtől,hogy valaha is terhes legyél(akaratodtól kivül) írass ki fogamzásgátló tablettát.

legjobbakat kívánom!

2O/L

2014. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!