Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Hogyan nézzek ki ahhoz hogy ilyen pasim legyen?

Figyelt kérdés

Már nagyon vágyom egy kapcsolatra. (De nem innen! Aki ezmiatt üzenetet ír, azt rögtön letiltom.) Ma Budapesten voltam, és mindenhol csak párokat láttam.. Aztán megláttam egy olyan párt, akik még most sem mennek ki a fejemből.

Fiatalok voltak (20-22 évesek), mindkettő magas volt, a lány szép és természetes, a fiú pedig.. Konkrétan álmaim pasija.

Nem az a fiú volt, akire minden nő azt mondja hogy "Úristen, de helyes!", de valahogy számomra nagyon helyes volt. A kezében egy üveg rosé volt, biztos mentek valahova. Jól volt felöltözve, semmi páwaság, úgy nézett ki, ahogy egy fárfinek ki kell néznie. Ápolt volt, férfias, visszafogott, ugyanakkor szexi is.. És a barátnője is nagyon illett hozzá. Azt testesítette meg, ahogyan én is ki szeretnék nézni. Visszafogott volt, letisztult stílussal, tökéletes külsővel.


Mi lehet a baj velem? Miért nem találok ilyen fiút? Vagy.. az ilyen fiúk miért nem engem találnak meg? Mit tegyek hogy egy ilyen fiúval 'hozzon össze a sors'? Többet kellene Budapesten mozognom és kevesebbet itthon ülnöm? De az ilyenfajta fiúk hol "lógnak"? Kezdem feladni...

18L


2014. márc. 29. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ne add fel, majd te is megtalálod a hozzád illőt
2014. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ne irigykedj!segits magadon Isten is meg segit!
2014. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Így van, mozdulj ki többet. Ennyi a megoldás.
2014. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem irigylem őket, tényleg nagyon passzoltak egymáshoz. Csak arra vágyom hogy végre engem is megtaláljon az, aki hozzám illik :\
2014. márc. 29. 20:36
 5/17 A kérdező kommentje:
#3: Merre?
2014. márc. 29. 20:36
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem fogjuk rádtörni az ajtót ha otthon ülsz.

18/F

2014. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyeken lehet összehabarodni valakivel leginkább. De szóbajöhetnek a tök alap helyek is, mint például bevásárlóközpont, kávézó. Egy sima séta során is leszólíthatnak. Nem rég leszolítótták a tesómat az utcán miközben velem beszélt telefonon.. :D
2014. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Milyen ciki lenne,ha rád írna itt egy majdnem olyan pasi, akit láttál, és az első üzenete után tiltanád!

A sors iróniája lenne, ha pont ott lógnak a gép előtt egy karnyújtásnyira, és nem mernek rád írni, mert úgyis tiltod őket.

2014. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Már évek óta várok.. Szerintem nem ezen fog múlni. :)

Köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 29. 20:46
 10/17 anonim ***** válasza:
üveg rosé!! *-* akkor már biztos jófej
2014. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!