Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan eddzem úgy mellre,...

Hogyan eddzem úgy mellre, hogy ne így nézzek ki, hanem kerekebb legyen, vagyis izmosabb, mint pl valami bodybuillderesnek? Alúla kép

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 22. 14:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért de nem fejlődök a mellizomra :( Pedig rendesen edzésterv szerint csinálom.
2013. nov. 22. 14:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Testépítő szintű fizikum hosszú évek munkája. Edz mellre, pl fekvenyomás, tárogatás, koncentrálj a mellizomra. De a többi izomra is ugyanúgy edz, különben aránytalan leszel.

És izomépítésnél a kaja a legfontosabb, egyél jó minőségű fehérjéket, szénhidrátokat, zsírokat, sok zöldséget.

2013. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És amúgy a " bordám " látszik vagy mi az már.. :D Azt hogy tüntessem el? annyit ettem mível pont balatonon voltunk és egy csomót ettem mindennap " tömtem " magam. De látszik. Pecsenyét mindent ettem.
2013. nov. 22. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértésből mondom, de ez még nem olyan nagy szint, tehát nem a melled fejletlen, hanem úgy kb. még minden.


Na de attól, hogy kilátszik a bordád, te azért elég messze vagy.

Jó kis mezomorf alkatod van, legyen tömegnövelő étrended, súlyzózz, és hónapok alatt majd szépen látszani fog.


Az pont teljesen jelentéktelen ebből a szempontból, hogy pár hétig a Balatonon nyaraltatok és ez alatt a rövid idő alatt mit ettél.

2013. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2013. nov. 22. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó leszel, csak gyúrj, egyél a testépítő étkezés szabályai szerint. Hány éves vagy?
2013. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!