Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy tetszem neki, szerinted?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az iskolában, 16 éves.Én 17 éves lány vagyok. Nem tudom eldönteni, hogy én tetszem-e neki. Amikor egymás közelében van óránk, sokszor összeakad a tekintetünk és ha egymással találkozunk a folyosón, tavaly pl. együtt volt tesióránk, akkor is. Valamin nevetek a barátaimmal, ő is a haverjaival. ÖSszenézünk...és mindketten mosolyogva nézünk egymásra. Az unokatestvére (lány) pedig tavally megkérdezte tőlem, hogy ki tetszik, ide jár-e a suliba. Erre én azt válaszoltam, hogy nem. Ez azért volt fura, mert vele nem igazán beszélek, sőt... A multkor elment melllettem. Ránéztem, az rám. Barátnöm pedig mondta, hogy látta hogy nézett rám, a srác mosolygott..és tovabb nézett. Ez a. ( szitu mar lassan 2 éve megy. Barátnőm szerint fél és nem mer lépni. De hát ő a fiú. Ne én menjek már oda. Most akkor tetszem neki?

2014. márc. 29. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
És miért nem próbálsz meg vele kommunikálni...
2014. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogyan? Én nem merek odamenni hozzá.
2014. márc. 29. 21:42
 3/4 anonim válasza:
Szia, hát én teljesen megértem a problémád, én is lány vagyok, 18 éves. Nekem is vannak ilyen srácok akikkel csak nézzük egymást aztán semmi. De szerintem ne kombináld túl a dolgot, de ha a lány aki megkérdezte ezt tőled jóban van vele akkor valószínűleg ő küldte, de ez még igy sem biztos. Egyszer próbáld ki amikor így találkoztok hogy köszönsz neki :) A srácok sokkal félősebbek mint gondolnád, és ezt onnan tudom mert sok fiú barátom van :)
2014. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2014. aug. 2. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!