Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt akarnak ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt akarnak ismerkedni, azok komolyan ennyire magányosak, vagy mások oka van?

Figyelt kérdés

Akik itt akarnak ismerkedni, vagy csak barátkozni, azok ennyire magányosak, ennyire félénkek, vagy mi a baj? Vagy csak szimplán unatkoznak szombat este? Miért nem élőben ismerkednek?


Nem provokálni akarok senkit, csak érdekel.

Mindenkit felpontozik aki normális választ ad.


2014. márc. 29. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen van.
2014. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Magányos vagyok, élőben nem tudok csak úgy leszólítani ismeretlenül egy nőt, nem mellesleg elég ronda vagyok, itt pedig lehet finoman adagolni mindezt. Ha eltűnik ezek után, akkor nem esik olyan szarul, mintha leolt élőben.
2014. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt többen vannak, és nem kell akkora bátorság a próbálkozáshoz.
2014. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A nagy számok törvénye alapján, illetve mert ez az oldal is egy lehetőség.
2014. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Élőben nem tudsz dolgokat kiszűrni. Mondok egy extrém példát h megértsd. Ha ide kiposztolod "hé csajok vki kakisex?" Azonnal kiszűrted mind aki utálja. Míg ha megismersz egy csajt aki tök szimpi meg minden időt töltesz vele h építsd a dolgokat és megkérdezed a kakisexet elhagy a francba... volt értelme annak a félév energiának amit ebbe fektettél.
2014. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az összes eddigi válasz egyben.
2014. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
félénk, szorongós, magányos, elkeseredett, unatkozós
2014. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan abban reménykednek, hogy ha ugyanaz a problémájuk, akkor az összehozhatja őket. Persze nem tudom mennyire jön be.

Aki meg így nyíltan írja ki, hogy ismerkedne, valószínűleg a könnyebb utat akarja választani, vagy csak azt hiszi, hogy ezen a felületen sok a hozzá hasonló egyén.

2014. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek itt beszélgetni, de nem olyan sűrűn vagyok itt. A gond az, hogy néhány nő ismerkedésnek veszi, ha kérdéseket teszek fel nekik. Azt hittem a kommunikációnak ez az alapja...:D
2014. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt könnyű.
2014. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!