Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt akarnak ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt akarnak ismerkedni, azok komolyan ennyire magányosak, vagy mások oka van?

Figyelt kérdés

Akik itt akarnak ismerkedni, vagy csak barátkozni, azok ennyire magányosak, ennyire félénkek, vagy mi a baj? Vagy csak szimplán unatkoznak szombat este? Miért nem élőben ismerkednek?


Nem provokálni akarok senkit, csak érdekel.

Mindenkit felpontozik aki normális választ ad.


2014. márc. 29. 21:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én élőben sokkal jobban szeretek beszélgetni... Nekem kellemetlen egy idegen emberrel beszélgetni (mármint privátban, a kérdések alatt szívesen válaszolok)
2014. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt hatékonyan lehet, rövid idő alatt sokmindenkinél bepróbálkozni.

Pl. valaki már többször rámírt privátot olyan válaszaimra, amiből látszik, hogy nő vagyok. Nem tudja, hogy ugyanannak az embernek írt többször, tehát gondolom, rá van állva, hogy minden női kommentre bepróbálkozik, aztán valami csak összejön.

2014. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy azért, mert olyan kérdéseket lehet feltenni, ahogy egy társkeresőn a profilod néznek ki, tehát leírhatsz pár dolgot magadról, mit szeretsz, ilyesmi, és aztán ki tudja. Szerintem ugyan olyan szinten van, mint az internetes társkeresés, hiszen csak olyan emberek írnak rád, akik szintén kapcsolatot keresnek.
2014. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy felvilágosítottatok.:)

Mint láthatjátok mindenkinek ment a zöld :D

2014. márc. 29. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!