Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim pocakot növesztett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim pocakot növesztett hogyan vezethetném rá hogy fogyjon egy picit anélkül hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
már próbáltam célozgatni de vagy nem vette magára vagy megsértődött mert azt hitte nem jön már be nekem mert hízott.Olyan mintha őt nem is zavarná..
2014. márc. 29. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el "macikámnak"-nak hívni... Mert az olyan aranyos... és talán kapcsol is :)
2014. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy tanácsot mondanék: Többször/hosszabb ideig/intenzívebben lovagolj rajta...:P:P
2014. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is növesztett most pocit, meg fel is hízott egy kicsit, de én így is imádom, és meg tudnám zabálni :)
2014. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csináljatok együtt túrákat, esetleg mondhatod, hogy a kocsi, meg a tömegközlekedés drága, és mi lenne, ha biciklivel mennétek ezentúl munkába...
2014. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű kezd el pipálni, nézzél rá bociszemekkel aztán fogd kézbe a szerszámot és súgd a fülébe h jajj de jó lenne ha kicsit fogyna. :D
2014. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

-Menjünk futni!

- Rendben.

2014. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

vedd meg neki a paleolit étrend könyvet.

abban rövid fejezetekre lebontva részletesen leírják,hogy mit okoz az emberi testben a szemét étel,kenyér,tej.

elég ha ezt a két fejezetet elolvastatod vele,aztán hátha észhez tér.

2014. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, itt a paleolit bullshit...
2014. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!