Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Isten megbocsájtja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Isten megbocsájtja a bűneim ezen részét, amit a sikeres párkeresés érdekében vetek be?

Figyelt kérdés
Úgy értem rájöttem a titokra... Arra hogyan is lehet sikeresen csajozni, hogyan is működnek a lányok, de azért megvalósítani nem olyan egyszerű, plusz testi hiányaim is hátráltatnak, de nem is eza lényeg, hanem, hogy azok a rossz bűnös dolgok, amiket eddig tettem beváltak. Így jött össze életem első csókja is, első petting, szex. Egyik sem egy tipikus jó fiú viselkedésmóddal értem el, ami eredendően vagyok vagy talán csak annak neveltek... Lényegtelen, de azt tudom, hogy amíg őszinte, kedves, gyengéd, türelmes, nyugodta, csendes, jó tanuló, minta srác voltam a tanulmányi sikereken, illetve tanárok elismerős nézésén kívül nem kaptak semmi elismerést, se jót az életben. A lányok átnéztek rajtam, ha ott voltam az orruk előtt, akkor is inkább valami idegen fiúról áradoztak, hogy az milyen helyes, mintha fel sem fogták volna, hogy én is egy hím példány vagyok és ott vagyok előttük. Akkor még nem is mertem igazából bepróbálkozni a lányoknál, csak szemezni max vagy titokban lesni őket és álmodozni milyen lehetne csókolózni, szexelni, járni egy lánnyal, rendes kapcsolatra vágytam... De sok-sok év kellett, hogy rájöjjek, így nem fog menni. Aztán rátaláltam egy kis segítségre a neten... Plusz pár sorstársamra, akik szintén nem értettek a csajozáshoz, mi így páran összehaverkodtunk és közösen nekivágtunk a csajozásnak. Elég sok égés és megalázás jött össze eleinte, már kezdtem azt hinni, hogy így sem fog menni, bepediztem még sírtam is kínomban gáz vagy sem. Aztán jött egy lány, vele összejött egy randi. Gyönyörű, szexi lány volt. Sajnos beleszerettem, de amint őszinte voltam hozzá ő kidobott, szinte menekült előlem én meg hatalmasat csalódtam és megviselt a dolog, fránya szerelem. De ami ezután jött az a sikereim kezdete... Kínomban elmentem piálni haverokkal, ott voltak lányok is ugye és hát egyet valahogy sikerült úgy megfognom, hogy végül egész éjszaka smároltunk, de ezt részegen értem el, így igazán nem tartottam még sikernek, aztán jött egy hasonló ittas smárolós siker, utána viszont józanon jött össze egy lánnyal és szintén smároltunk aztán még egy lány, szintén smárolás, de ezt már sikerült továbbvinnem és lett petting is belőle, majdnem összejött a szex is, de a szülei eltiltották tőlem, mondván úgy látják a kicsi lányuk valami rossz fiúval állt össze.... Szóval így megváltoztam, bűnös lettem, mert amiket elértem az sok hazudozással, manipulálással és önző vágyakkal vezérelve értem el. Csak az érdekelt már, hogy szex összejöjjön, addig nem tudtam nyugodni... De tudom, ha újra az a jó fiú lennék és főleg őszinte ismét csak sebezhető lennék és nem vonzódnának hozzám a lányok. Fura, hogy mostanság odajutottam, hogy elgondolkoztam vajon Isten megbocsájtaná a bűneimet, azt, hogy ilyen ravasz módszerekkel csajozok, hogy sokat hazudozok, manipulálok csak, hogy minél több sikerem legyen a lányoknál? Ja és haverok előtt is már kezdek felvágni, ha sikereim vannak. Sajnos ők nem sikeresek úgy, mint én. Már össze is vesztem velük, ők nem osztoznak a technikáimon, pedig beválik csak épp nem valami szép dolog ezt én is tudom és így rendes kapcsolatom sosem lehet, de legalább a testiség az, hogy érezhetek egy lányt magamhoz közel megvalósul, míg jó fiúként még egy nyamvadt ölelést vagy csókot sem kaptam sosem lánytól és nem tudnék úgy összehozni. A legjobb az egészben, hogy nem is vagyok hívő, még csak meg sem kereszteltek mégis valahogy az Úr elgondolkoztatott... Mert ez az egész létezés, Univerzum keletkezés is túlságosan is csodálatos... Túlságosan tervezettnek tűnik nekem... Na lehet nem kellett volna annyit filmeznem már megint. XD
2014. márc. 30. 00:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
ha van is isten ilyenekkel nem foglalatoskodik..
2014. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt a hosszút még Isten sem olvassa el, nemhogy mi itt éjjel 1 óra felé.
2014. márc. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

itt egyetlen bűn van az,hogy nem előbb kezdted el.

amiket felsorolsz dolgokat,mint bűnök,alap dolgok a csajozásban,nem bűnök.

ez olyan mintha box edzésen azért mentegetőznél,mert jól ütöd a bal-jobb egyenest.

de mivel még ott van benned az ÁFCS,ezért még dolgozz magadon a teljes átalakulás érdekében,hogy a felsorolt dolgok ösztönössé váljanak és a következő kérdésedben a kúrásokat soroljad ide,ne kis smárolásokat.

2014. márc. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Isten nem biztos,hogy létezik, te viszont egy utolsó, szánalmas f.éreg vagy. :)
2014. márc. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
isten azért fog megkorbácsolni, ha nem próbálod fel mindegyiket. az ilyen olcsón kapható, manipulálható kis ribiket biztos ő is hajkurássza odafent!
2014. márc. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én nőként anno látva, hogy azon lányok akik szépek, zajosak, feltűnőek, közvetlenek, és minden pasit hülyítenek... sikeresek a párkapcsolatban.


Én visszahúzodó, félénk, becsületes, őszinte lány vagyok. Nem akartam soha a társaság lelke lenni, hogy sokan figyeljenek rám. Csak 1 barátot akartam aki szeret, megbecsül és elfogad olyannak amilyen vagyok.


Teltek múltak az évek és a fiúk nem vettek észre. Egyszer az egyik fiúismerősömtől megkérdeztem, hogy mi hiányzik belőlem, azt mondta, hogy túl konzervatív vagyok, nincs bennem semmi huncutság, perverzség dög unalmas csaj vagyok.


Akkor sokat gondolkodtam én is azon, hogy legyek merész? Kezdjek ki a fiúkkal? Kezdjek el dögös ruhákba járni? Sminkelni? De mindig elszomorodtam ha arra gondoltam, hogy ha ez beválik is, sem engem fog szeretni az a fiú, hanem akinek megjátszom magam. Így inkább maradtam "becsületes" továbbra is... és végül találtam olyan párt aki értékel, olyannak amilyen vagyok. Neki pont a visszafogottságom tetszik.


Csapd be őket, ha úgy látod jónak, nem becsületes részedről, de úgy vélem az elég nagy büntetés az élettől így is, hogy rendes lányt nem találsz magad mellé még türközéssel sem, és csak még esélytelenebb lesz az egész harc. Mert ha szerzel is nőt, az sem téged fog szeretni, így gyakorlatilag az évek eltelnek úgy, hogy egy nőt sem kaptál meg igazán.

2014. márc. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

isten ide vagy oda, amit én inkább figyelnék:

1 - nemi betegséget no

2 - kopasz, no nyak, 120 kiló izom barátnőjét ne kábítsam be, közösülési célzattal

3 - ugyanilyennek a lányát se, húgát se


:D

2014. márc. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Azt már megszokhattuk, hogy egyre több a regény itt GYK-n, de a jó isten bâssza már meg a sok agyhalott, lusta gêcit, akik nem olvassák végig, pedig akad ezek között a regények között sok hasznos tapasztalat-megosztás is.


A kérdezőnek meg annyit, hogy hasonló cipőben járok én is. Amióta felhagytam az őszinte, megbízható, jóságos kisfiús taktikával és egy önző, szemétkedő, beszólogatós tapló lettem, alig fél év alatt annyi nő környékezett meg, mint amennyi előtte kb. 6-7 év alatt se. Úgyhogy ennyit a nőkről..

2014. márc. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
Mi nők a rossz fiúkat szeretjük. A pasik meg a rosszlányokat. Ennyi...
2014. márc. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

A rossz fiuk a rossz lányokat vonzzák akik nem nők csak cafatok. Az igazi nőhöz ész kell és rendesség.

Remélem a rendes srácok akik olvassák nem eszik eszt a sz@.rt meg.

Kitartással, hűséggel, bizonyítással sokkal értékesebb nőket ismerhetsz meg. Ők nem egy orára hanem egész életetbe képes boldoggá tenni.

2014. márc. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!