Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról az emberrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról az emberről aki olyat kér a párjáról hogy külsőleg változzon meg?

Figyelt kérdés

PL: fesse be a haját más színűre.. mert neki az a favoritja


(szerintem merőben szánalom az ilyen ember)



2014. márc. 30. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyet értünk. Mondjuk azt előbb kérném, hogy NE fesse be.
2014. márc. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkora változás.
2014. márc. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az ilyesmi a tálalástól függ.

csak egy ostoba tálalná ezt ilyen alpári módon,hogy fesd be a hajad mer' nekem az tetszik nem a tied.


a fodrászom gyerekkori haverom.

ezért ha ilyen haj gond volt,akkor vele előre egyeztettem,hogy mit várok el,a csaj eljött velem,mikor engem nyírtak,aztán befizettem "spontán" a lányt is.

a fodrász haverom mivel egész nap főleg nőket vág,kb nagyobb csajozó és oltó gép,mint egy pua mester,úgyhogy rövid úton rábeszéli arra a nőt amit én elvárok.

és utána még nekem hálás mindenki,mert megláttam és előhoztam azt a haj stílust a nőből,amivel még szebb lett,mint volt,csak stílus,vagy pénz hiányában nem tudta megvalósítani.

2014. márc. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy gyerek még. Tökmindegy, hogy tizenöt, vagy hatvanöt éves.

Megint más dolog, ha érdeklődésképp felveti,hogy mi lenne, ha világosbarnáról kicsit szöszibbre váltana a leányzó. Szóval mi is a konkrét kérdés és a konkrét helyzet?

2014. márc. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!