Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért hangoztatják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért hangoztatják, hogy ne legyen náluk vékonyabb a fiú, mert az "ciki" és a fiú kezdjen el gyűrni?

Figyelt kérdés

Mindig azzal a kikötéssel jönnek,hogy egy fiú ne legyen náluk vékonyabb,ezt főleg a 165 centi/60-65 kilós csajok mondogatják(csak egy arányt próbáltam belőni).Miért nem fogynak le ők,hiszen az sokkal könnyebb és gyorsabb,mint egy genetikailag vékony fiúnak 1-2 évig tömegnövelőzni és kondizni.Miért csak a nők támaszthatnak elvárásokat?Miért változott ennyit a világ?

Az is furcsa,hogy egy fiúnál 3 fő kategóriát különböztetnek már meg:vékony,izmos,túlsúlyos.A lányoknál meg ugye az izmos hiányzik,pedig egy nő is ugyanúgy lehet sportos,izmos alkatű,mint egy férfi(nem vékony,IZMOS),de ugye a férfi lenne a bunkó szemét,ha ezt el merné várni a lánytól.

Csak nézzük meg,hogy apáink idejében 10ből hány fiú töltött legalább heti 3-4 alkalmat edzőteremben és hányan nyomták magukba a csirkemell/rizst vagy a táplálékkiegészítőket.Ma már nem is nagyon lehet olyan fiút találni,aki ne ezt csinálná a média által lebutított lányoknak köszönhetően...


2014. márc. 30. 09:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*gyúrni,bocs :D
2014. márc. 30. 09:18
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lány egyforma ezt tanuld meg.
2014. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Eddig én is ezt hittem.Összejöttem egy olyan lánnyal,akinek állítólag a vékony fiúk tetszenek,meg nem zavarja...aztán kis idő múlva ki bújt a szög a zsákból,hogy csak az arcom és a magasságom jött be neki és abban reménykedett,hogy fel tud hízlalni,ki tud izmosítani...ennyit erről.Alattomosak.
2014. márc. 30. 09:24
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem azért fontos,hogy a srác ne legyen vékonyabb nálam mert imádok metál koncertekre járni és kicsit ciki lenne ha a zúzás közben kiütném szegényt. :) :D

De nem kell izmosnak lennie mert az se nagyon jön be.

2014. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
mondjuk egy 2 méteres ember 80 kilóval vékonynak számít,nem hiszem,hogy őt olyan könnyen ki lehetne ütni...
2014. márc. 30. 10:00
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Apáink idejében a férfiak még kint dolgoztak a szőlőben, házkörüli teendőket végeztek, fúrtak, faragtak, sokszor alapból fizikai munkát végeztek. Ergo izmosak voltak.


A mai fiúk ilyesmit nem csinálnak, hát persze, hogy cingárak. Szóval ostobaság összehasonlítani a régi időket a maival. Változott mindkét nem eleget, nem kell szarral dobálózni.


Egyébként neked nincs elvárásod a nők felé? Odamész minden rusnyasághoz? Nem hiszem. Ha neked vannak elvárásaid, talán a nőknek is lehet. Az már más kérdés, hogy jogos-e vagy sem, de te döntös el, hogy kivel kezdesz, kivel nem.

2014. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én falusi gyerekként nőttem fel,dolgoztam eleget,mégsem lettem izmosabb...ilyen alapon nagyanyáink is kigyúrt állatok lennének,mert egész nap kapálnak.
2014. márc. 30. 10:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát izmosak, erősek is voltak!
2014. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyébként emg más a mai felfújt izom, és más a régi valódi.


De ne példálózz olyan korral, amiben nem is éltél.

2014. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
te példálóztál.mint ha mindenki falun élt volna 30 évvel ezelőtt és a mezőn izaadt volna minden egyes nap.barom.
2014. márc. 30. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!