Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért hangoztatják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért hangoztatják, hogy ne legyen náluk vékonyabb a fiú, mert az "ciki" és a fiú kezdjen el gyűrni?

Figyelt kérdés

Mindig azzal a kikötéssel jönnek,hogy egy fiú ne legyen náluk vékonyabb,ezt főleg a 165 centi/60-65 kilós csajok mondogatják(csak egy arányt próbáltam belőni).Miért nem fogynak le ők,hiszen az sokkal könnyebb és gyorsabb,mint egy genetikailag vékony fiúnak 1-2 évig tömegnövelőzni és kondizni.Miért csak a nők támaszthatnak elvárásokat?Miért változott ennyit a világ?

Az is furcsa,hogy egy fiúnál 3 fő kategóriát különböztetnek már meg:vékony,izmos,túlsúlyos.A lányoknál meg ugye az izmos hiányzik,pedig egy nő is ugyanúgy lehet sportos,izmos alkatű,mint egy férfi(nem vékony,IZMOS),de ugye a férfi lenne a bunkó szemét,ha ezt el merné várni a lánytól.

Csak nézzük meg,hogy apáink idejében 10ből hány fiú töltött legalább heti 3-4 alkalmat edzőteremben és hányan nyomták magukba a csirkemell/rizst vagy a táplálékkiegészítőket.Ma már nem is nagyon lehet olyan fiút találni,aki ne ezt csinálná a média által lebutított lányoknak köszönhetően...


2014. márc. 30. 09:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Sokan így voltak pedig. De a megnyerő és kedves stílusodból ítélve, neked nem az a fő problémád, hogy cingár vagy. :) Egy semmilyen, kis köcsög, mocskosszájú parasztgyerekkel én sem kedzenék. Normálisan beszélj a nőkkel, kisfiam, nem csoda, hogy senkinek sem kellesz.
2014. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy felfújt izom... az izom az izom, akárhogy szerzi az ember. A test nem tudja, hogy te Szent Magasztos kertimunkát csinálsz-e, vagy Gonosz Megvetendő Fujj edzést. És a "tömegnövelőzni"-t sem kéne pejoratívan használni, csupán por alakú tápanyagokról van szó.


Az utóbbi napokban valóban volt több ilyen kérdés is itt, de 'odakint' nyilván más a helyzet. Abban viszont egyetértek, hogy a lányoknál a sportos kategória nem opció (sajnos bazi kevesen vannak, pedig sokkal többen kívánnak valójában olyan alakot - kerek fenék, formák, feszes bőr - csak nem tudják, hogy kell elérni), és nem hiszik el, hogy vannak genetikailag vékony srácok, akiknek nehezebb (nem lehetetlen, nehezebb!) kigyúrni magukat, és a csontozati arányaikon nem fognak tudni változtatni, nem lesz belőlük sose 'kigyúrtkopasz'-alkat. Ektomorf, endomorf, mezomorf, ezeknek kéne utánanézni.


Viszont azt nem vágom, hogy ha szerinted régen izmosak voltak az emberek általában, most meg nem (mivel nincs annyi fizikai munka), akkor miért baj, ha ezt pótolják, és a lányok ezt kedvelik :D


Összességében elég hernyóság elvárni mástól dolgokat, miközben önmaga nem tesz semmit. Mindkét nemre igaz ez nyilván.

2014. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy régen izmosak voltak az emberek?Nem,nem voltak azok.Mindenkinek úgy alakult a teste,ahogy,nem a tükörben nézegette magát a konditeremben meg számolta a kalóriákat,így fogadták el az embereket.
2014. márc. 30. 10:51
 14/16 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetnének olyan elvárásaid? Elvárnád, hogy a lány izmos legyen? Egészen nyugodtan..engem nem zavar.


Nem kötelező összejönni egy 65kilós csajjal, ha nem akarsz. Nyugodtan lehet nálad ez egy mérce.. más kérdés, hogy mennyire leszel eredményes a csajozásban, de ettől még nem csak a nőknek, a férfiaknak is lehetnek elvárásaik, feltételeik.


Azzal inkább van gond, ha összejössz valakivel és aztán meg akarod változtatni, mint ahogy azt a "kedves" exed tette..ez parasztság, akárhogy is nézzük.


Tehát ha összejössz egy lánnyal, akkor fogadd el őt úgy ahogy van.. ne azt keresd, hogy miként tudnád megváltoztatni. Ha pedig meg akarnád változtatni, akkor nem a te embered, keresgélj tovább.


Ez oda-vissza igaz nőkre és férfiakra is.

2014. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert ha nálam vékonyabb, ott már tényleg gondok vannak. :D 170 cm magas vagyok, és kereken 50 kiló. A barátom is nagyon vékony alkatú, de még így is nagyobb darab nálam.
2014. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

1: Én nem "hangoztatom", viszont mivel én is genetikailag vékony (lány) vagyok, és hízni nem tudok, ezért a nálam valamivel többet nyomó fiúk tetsszenek. Azok közül is inkább a vékonyabbak, de nálam azért ne legyen vékonyabb, mivel én is az vagyok.

2: Nem mondanám senkinek se, hogy kezdjen el gyúrni, csak ha szeretné. Nyilván nem lenne ellene kifogásom, de nem szempont. Meg ha összejössz valakivel, akkor alapból úgy tetszett meg (ha a belsőt most nem vesszük figyelembe, de azért az is "eléggé" fontos), tehát jobb esetben nem akarsz rajta változtatni.

3: "Az is furcsa,hogy egy fiúnál 3 fő kategóriát különböztetnek már meg:vékony,izmos,túlsúlyos."

Én meg pont azt vettem észre, hogy a fiúk várják el a lányoktól (is), hogy izmosak legyenek. És szerintem a lányoknál ezekt a kategóriákat különböztetik meg: anorexiás, átlagos, kövér, tökéletes. A vékony hiányzik belőle, hiszen a tökéletes az vékony IS és sportos IS. Én legalábbis így látom.

És 4: Nem éltem akkor, de nagy valószínűséggel régen a fizikai munkától izmosodtak az emberkék.

2014. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!