Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy férfi 30-on túl még a szüleivel él?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

azt, hogy ennyi idősen már igazán elköltözhetne otthonról és lehetne önállóbb

persze az se mindegy azért, hogy miért él még velük

2014. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
30 évesen a szülők élnek majd velem és nem én a szülőkkel :D
2014. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az oka. Ha pl az, hogy a szülei betegek, napi 24 órában felügyelni kell rájuk, nincs pénz ápolóra vagy ilyesmi, és neked kell ott lenni velük, akkor egy ideig toleráns lennék, míg nem tervezek én sem családot alapítani, gyerek, meg minden egyéb.

Ha azért élsz velük, mert egy jelentéktelen ember vagy, lusta vagy, nem vagy önálló, és jobban tetszik, ha 30on túl is a mama csinál meg helyetted mindent, akkor részemről felejtős vagy.


Érdekes amúgy, mert eddigi életem során mind a kettő esettel találkoztam már.

2014. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez is egy provokáló kérdés? Nekem például akkora házat építettek a szüleim hogy majd velük éljek a családommal. Nyilván el fogok majd költözni ha családom lesz, de van ilyen is.

Szerintem bármi ok miatt is él a szüleivel a férfi számtalan előnye van. És egyáltalán nem gáz.

Sokkal inkább szégyen az, hogy a mai lányok szeretnek beleülni a készbe! A férfinek legyen saját háza, kocsija meg legyen tele zsével...

2014. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem bármi ok miatt is él a szüleivel a férfi számtalan előnye van. És egyáltalán nem gáz. "

De, szerintem gáz. Nem óriási probléma, csak arra utal, hogy nem akar saját egzisztenciát teremteni, és önálló életet élni...nagyon kényelmes, ez igaz, de ettől még nem túl szerencsés.

2014. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jah, ez a Transformersben volt, nem én élek az anyámmal hanem az anyám él velem...
2014. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja igen, amúgy én külön éltem a barátnőimmel amikor volt amikor komolyabb volt a kapcsolat, miután szétmentünk egy idő után hazaköltöztem mert az albérlet nem volt valami olcsó egyedül és félrerakni sem tudtam semmit. 1-1 kapcsolat között általában otthon lakok.


De ha 3 kilót keresnék akkor már nem lenne probléma. De így rakosgatok addig félre míg nincs másik.

2014. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
felejtős. én képes voltam leszakadni róluk 19 évesen, akkor mástól is elvárható.
2014. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem az a meglátásom, hogy nyugodtan éljen valaki a szüleivel együtt, ha nincs ebből gond, legyen ez férfi vagy nő, ha ez a kapcsolatok kárára nem megy, akkor nincs gond. Illetve, ha komolyra fordulna a kapcsolat, akkor természetes legyen a külön lakásba/házba költözés.


#8-as érdekelne, hogy sikerült ilyen hamar "leválnod" a szüleidről, illetve, hogy miért döntöttél ilyen hamar így?

2014. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi rossz. Ha egy pasi nem talalta meg meg az igazit, akkor nem is nagyon van ertelme, hogy elkoltozzon otthonrol. Legalabb tobbet tud sporolni, es nincs mindig egyedul, hanem a csaladdal van.
2014. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!