Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérhetem a segítségeteket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cseszty01 kérdése:

Kérhetem a segítségeteket? (lenn az infó megtalálható)

Figyelt kérdés
2012. december 18-án szakított velem a barátom a "távolság miatt" ő pesten lakik én meg szolnokon. a 2013-as év az az volt kb hogy folyton belém rugott. DE közben meg azt mondták a barátai hogy szeret. Mikor "találkoztunk " 2014 március 22-én Azt mondta az unokatesómnak hogy nem lesz ott és mikor megláttam azt hittem összesek(mert egy a "baráti körünk" és akkor folyton nézett de nem beszéltünk . Van egy lány ismerőse aki folyton piszkál hogy már új barátnője van meg minden. És tegnap is irogatott a csaj és aztán kaptam a volt barátomtól egy sms-t hogy hagyjam abba és lépjek túl.én meg visszairtam neki dühömben hogy jobb lett volna ha nem ismerem meg erre azt irta hát neki mennyivel jobb lett volna. Aztán irtam neki hogy nem volt kötelező összejönni velem. Aztán erre nem irt vissza. DE állitólag még mindig szeret vagyis a barátai azt mondták. DE viszont mikor megkaptam az utolsó üzenetet betelt a pohár elhatároztam hogy utoljáta rug belém. DE viszont itt vannak a cuccai vagyis (amit szülinapomra kaptam tőle meg a pólója) és azt gondoltam hogy elküldöm neki ezeket egy levéllel meg az öcsém befestette a pólóját körömlakkal és a póló meg a kép mellé küldök kb 2000 ft hogy a károkat fedezzem. Mit gondoltok?

2014. márc. 30. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tudod mikor küldenék neki pénzt.

Ha ennyi idő után nem jelentkezett a pólójáért, beraknám a kutya alá, vagy tudomisén.

Még ilyet, hogy elpostázni és pénzt adni mellé...Ohhohooo...

Soha,

2014. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt hogy hagyd a fenébe, ne foglalkozz vele, mert sose lesz vége a vitatkozásotoknak.

De most melyik csaj írogatott neked? A barátnője, vagy a barátja?

Én amúgy nem vitatkoznék, a múlt az múlt, megtörtént, ha jó volt, ha nem, változtatni nem lehet rajta. Annak meg én nem látom semmi értelmét, hogy akik egyszer szerették egymást, azok utána évekig vágják egymás fejéhez, hogy de megbántam... Nőjetek már föl...

2014. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amit kaptál tőle az ajándék, szóval a tiéd így nyugodtan kidobhatod a kukába a pólójával egyetemben. Ha nem vitte el mikor szakítottatok az az ő baja, egy bíróság sem fog foglalkozni az üggyel. Nehogy már még pénzt is adjál meg bajlódj a cuccai visszaküldésével.

Egyszerűen dobd ki ami nálad maradt és rá emlékeztet majd zárd le a dolgot.

2014. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de én még mindig szeretem ... :/
2014. márc. 30. 12:44
 5/11 anonim ***** válasza:
És akkor mi van?: D
2014. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó inkább jobban jártál voln ha csendben maradsz .
2014. márc. 30. 18:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem én vagyok olyan idióta, hogyha megaláznak, még én akarom magam visszanyalni, pénzt küldözgetni, meg ilyesmi. De hát a gyerekek márcsak ilyenek...:D
2014. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jó oké én vagyok a hülye sajnálom :/
2014. márc. 31. 18:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem gond, csak a saját érdekedben felejtsd el. Dobd ki a pólóját, a tőle kapott cuccokat, stb.

Ha gondolod, szívesen beszélhetünk. ha tudok segíteni. A közelben lakom, ráadásul leszbikus sem vagyok. : )

2014. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Télleg hol laksz ? :)
2014. ápr. 24. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!