Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ilyen szerintetek? Kérném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen szerintetek? Kérném segítségeteket ha jártatok már így vagy hasonlóan. Üdv Sanyi

Figyelt kérdés
Az én problémám eléggé összetett! Tíz éve élek együtt a párommal van két gyönyörű fiunk! Kb egy hónapja észrevettem hogy valami nem stimmel nála. Rákérdeztem és elmondta hogy megváltoztak benne dolgok, ez azért van mert én nem beszélek meg vele semmit! Tény egy kissé elhanyagoltam a kis feleségem, de nem gondoltam hogy ennyire baj van! Mondta neki először a lelke a fontos és nem a szex! És igaza van mert én sem mindig mondtam el az érzéseim irányába. Elég jókat beszélgettünk, és kiderült milyen egysíkú a szex közöttünk. De a beszélgetésünk előtt teljesen véletlenül belenéztem a facebook oldalába, és chatelt egy régi ismerősével, amit én elolvastam az eléggé letaglózott! Idézem:Már érzem hogy szopod a farkam és stb! Eztán kérdőre vontam a drágám elmondta ezt a fiút régen ismeri, de csak két napja van ez közöttük a fiú Angliába él! Ezt én ellenőriztem így is van, a párom elmondta ha egy kicsit odafigyeltem volna rá ez nem történik meg! Nekem ez még mindig nagyon fáj, de annyira szeretem hogy elnézem neki! Viszont azóta olyan dolgokat is szeretne a szexben amit eddig nem! Azt nem tudom és az elmondása szerint ő sem hogy ez miért van. Én nem bánom csak kicsit furcsállom. Azóta jókat beszélgetünk, de szexelni még nem akar azt mondta mert előbb a lelkének kell helyreállni, hogy nem mindig voltam vele őszinte!
2013. febr. 15. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez így működik ... :-P

Hány ilyen szexcsetet nyomtam, hasonlóan elhanyagolt feleségekkel :-D

2013. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeva Sanyi, kérsz békát? :)
2013. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérnélek úgy válaszolj hogy értsem jó?Az első hozzászólás egész jó csak nem kaptam választ,örülök hogy vannak emberek akik ettől elégülnek,de ez engem nem érdekel!
2013. febr. 15. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Na akkor leírom szájbarágósan: igen, ilyen van és tipikus, sokat előfordul, mert egy rakás béna, mulya férj elhanyagolja a kis párocskáját.


Irkálok ide és még pár erotikus/szexuális fórumba. Talán viszonylag normálisan is. Az ilyen kis elhanyagolt feleségek is ellátogatnak ilyen oldalakra és előbb-utóbb rám találnak. Szívesen válaszolok, mert miért ne segítsük a rászorulókat :-P


Így több hasonló szex csetet folytattam már hasonló körülmények között lévő nőkkel.

Nem elégülök ki ettől és nem is én szoktam kezdeményezni. De a játékban benne vagyok, mert miért ne ... :-P És jót szórakozok rajta, amikor elképzelem a mulya férjet, miközben én jobban tudod nála, hogy a kis felesége milyen kis perverz vadmacska lenne az ágyban, ha ő nem balf@aszoskodna ...


Egyébként nagyrészt megcsalás a vége az ilyeneknek. Lehet nem most, lehet elsőre elég sok nőnek egy ilyen kis játék, izgalom ..., de majd pár év múlva megismétlődik a probléma és akkor majd kicsit tovább megy az asszonyság ...

2013. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*tudom
2013. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Itt azért annyi a különbség hogy ez nem egy erotikus oldal hanem facebook volt,és ismerőse nem ismeretlen!!!Szóval magyarul ha nem mujáskodom marad ha igen akkor megy!Azért annyi változott azokat a dolgokat amit eddig nem beszéltünk át azt megbeszéljük,és hidd el neki tényleg a lelke fontosabb mint a kuki!Ismerem 10 éve csak jöttek a gyerekek és sok minden változott,ha neked van gyerek ezt tudhatod!!!
2013. febr. 15. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!