Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 29 évesen ilyen idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 29 évesen ilyen idősebb használt autót veszek, akkor sírva menekülnek majd a lányok, hogy ennyire csóró vagyok, hogy nem 3 milliós új autót veszek?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 30. 11:45
1 2 3
 1/21 Zakathol ***** válasza:
100%
Nem. Azért fognak sírva menekülni, mert hülye vagy.
2014. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
normálisabb lányok, leszarják milyen kocsid van.
2014. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az anyagias pitsák valóban sírva fognak menekülni, az értelmesebbeknek nem számít. Komolyan miért kell egy 29 éves férfinak ezt magyaráznom?!
2014. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha egy lány csak azt nézni milyen az autod vagy hogy mennyi pénzed van akkor az gáz!!!A pénz nem minden!
2014. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy 29 éves autót akarsz venni. Látod, nem csak te vagy hülye.
2014. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A rendes lányokat nem érdekli,hogy milyen autód van.
2014. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
1. Igaza van az elsőnek. 2. 29 évesen már inkább normális családi autót kéne venned nem ilyen feltuningolt bóvli sz.rt.. 3. Egy értelmes korodbeli nö rá sem nézne egy olyan hapsira aki ilyen autóból mászik ki. Mondom ezt 22 évesen! 4. Amugy meg a régen baj ha valakit a kocsid érdekel.
2014. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolókkal. A normálisabb csajok sajnos le vannak sz.rva, mert a 30 feletti srácok 90%-a még mindig a csöcsök-combok után nyálazik.
2014. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Normálisabb családi autót? Adsz kölcsön? Egyedülálló vagyok, nincs párom, nem segítenek szülők. Légy szíves segíts,, hogy normálisabb autót vegyek, ne pedig csak észt ossz.
2014. márc. 30. 11:54
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is 29 éves nő vagyok, és nem érdekel milyen a kocsid. Lényeg hogy van, bár igazából az se nagy baj ha nincs, nem kizáró ok az se. Ennyi idősen feltételezem már nem tizenéves plázacicákat keresel, akiknek valóban új audinál, meg nagy lakásnál kezdődik a pasi...
2014. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!