Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 29 évesen ilyen idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 29 évesen ilyen idősebb használt autót veszek, akkor sírva menekülnek majd a lányok, hogy ennyire csóró vagyok, hogy nem 3 milliós új autót veszek?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 30. 11:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Vagy ilyet.


[link]


Ez már normálisabb. Csak a végéről kell levenni azt a díszt.

2014. márc. 30. 11:57
 12/21 A kérdező kommentje:
22-25 közötti nőket keresnék.
2014. márc. 30. 11:57
 13/21 anonim válasza:
Örülj neki ha elmenekülnek.Igy könnyebben szűröd ki a pénzéhes r**ancokat,micsoda ostobaság hogy erről beszélni kell,elkeseritő hogy vannak ilyen lányok,de ilyen sokszínű a világ.nekem megvan a lelki társam és kocsija sincs pedig annyi idős mint te,és azt hiszem ennél jobb mérce nincs is.Butaságokon ne gondolkodj,felejtsd el az egód aggodalmait,ha tényleg belefutnal ilyenbe sajnáld meg de pont.
2014. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, hogy ki mit gondol. Én egy 2005-ös G Astrával járok, ami alig ér többet, mint 800-850 ezer. Mérnök vagyok, megtehetném, hogy lecserélem, de nem fogom. Két éves kora óta nálam van, azóta sosem hagyott cserben. Igaz két éve vettem egy 2009-es H Astrát, de valahogy nem volt ugyanaz. Ezt a kocsit pedig nem volt szívem eladni, úgyhogy a H Astrával a feleségem jár. A kollégáim is szoktak poénkodni ezen, de nekem a kocsim nem státuszszimbólum, hanem egy közlekedési eszköz. Bezzeg akkor lekonyul a szájuk, amikor szervizbe kell vinni a kocsijukat és meghallják, mennyi a végösszeg.
2014. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A Golf, még ha 13 éves, szerintem akkor is minőségibb bármely járgánynál, az összes Opelnél. Mindig dicsérik ezt a márkát, sosem fog kimenni a divatból. Persze akinek 5 milliós új autó kell, azoknak nem tudok megfelelni. Engem sosem segített senki, ezt az összeget 1 év alatt tettem félre, de mivel nincs autóm, így kell vennem egyet, mert enélkül nehéz munkába járnom, unom ennyi évesen a buszozást.
2014. márc. 30. 12:03
 16/21 A kérdező kommentje:
Unokatestvérem 37 éves bankár férfi, 320 at kap kézbe, mégis neki is 2004 es G-s Astrája van, soha nem cserélné le, egyszer romlott csak el benne kisebb valami, soha semmi baja sincs. Mégis van lakása, szép jogász felesége (neki SX 4 ese van, az már elvileg jó autó és csak 3 éves)és két gyerekük.
2014. márc. 30. 12:06
 17/21 A kérdező kommentje:

Vagy ez, csak 10 éves.


[link]

2014. márc. 30. 12:20
 18/21 anonim ***** válasza:

Ez a golf nekem egyátalán nem tetszik, szerintem hülyén néz ki, azt ne. Meg drága is. A passat az egész jól néz ki, de nem vagy már te túl idős egy ilyen kocsihoz? Lassan 30 éves vagy lehet már egy kicsit komolyabb autóban kellene gondolkoznod. Mondjuk olyasmikben mint az opel amit linkeltél...

Nem azt mondom, hogy vegyél valami nagypapi kocsit, de már nem vagy 20, hogy ilyen agyontuningolt kocsit vezess. :)

Bár nem ismerlek, csak a korod látom, de ez a véleményem.

2014. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekem annyi a hozzáfűznivalóm, hogy inkább kerüld a különféle "tuningverdákat", mert (szubjektív véleményem szerint) nagyon proli benyomást keltenek.

Egy IV-es Golf, V-ös Passat vagy G Astra szerintem teljesen belesimulnak a mai magyar autóparkba kort ill. értéket tekintve, vagyis átlagautók a szó jó értelmében. Ha egy csaj annyira ribizli, hogy az autót nézi, akkor az nem fog beszállni a 0.8-1 milliós IV-es Golfba, de a 4-5 milliós új VII-es Golfba sem, mivel egyik se "nagy" se Merga/Audi/BMW/Lexus... Szóval, felesleges ilyen szempontból még 2-3 milkát invesztálni egy újabb modellbe.


Viszont ha az átlag kocsik tele vannak aggatva mindenféle csili-vili lámpával, küszöbbel, ültetéssel stb, amik vonzzák a tekintetet, akkor az emberek hozzáállása rögtön megváltozik valami olyasmire, hogy "minek akar ez a surmó egy tizenéves kocsival ennyire rajoskodni?". Gondolom, hogy ez főleg a telepi Iq 50-es frankógyerekek miatt alakult ki, akik már ősidők óta gányolnak Golfokat, Swifteket és hasonló népautókat (hitük szerint ettől "menők" lesznek), majd boldog-boldogtalannal versenyezni akarnak a lámpáknál, miközben ordít a tücc-tücc... Ha pedig valaki kifejezetten csajozási célra épít/használ egy ilyen "csodát", az kb. olyan, mintha kitenne egy táblát a nyakába, hogy "Béjla vagyok, de hódítani akarok".


Szóval, inkább maradj a gyári változatoknál.


Ui.: Jó eséllyel nemsokára én is egy IV-es Golfot fogok "megörökölni", és szerintem abszolút nem ciki ilyennel járni (kezdő orvos vagyok). Legalább nem fog az ember agyvérzést kapni, ha a parkolóban valaki rányitja az ajtót, vagy valahol elkapja egy komolyabb jégeső. Az alkatrész ellátás is bőséges hozzá, emiatt az esetleges szerviz se viszi el az ember fél éves keresetét. Mellesleg ismerek ezekből a kocsikból olyan példányokat, amik 700-800ezer(!) kilométert futottak mindenféle nagyobb probléma nélkül...

Az autó amúgy is rossz "befektetés", mert az értéke folyamatosan csökken (minél újabb, annál gyorsabban), folyamatosan kell rá költeni stb... Jobb a pénzt fontosabb dolgokra meghagyni, felesleges "villogni" a szomszéd előtt.

2014. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

de rohadtul nem értek a kocsikhoz :D

nem látom, hogy ezen mi a tuning

nagyon át fognak ba szni XD

2014. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!