Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy két barát hosszú idő után a barátságon túllépve egymásba szeressen?

Figyelt kérdés

A hosszú idő alatt kb. 2,5-3 évet értek. Úgy, hogy semmi nem volt addig tényleg, majd szépen lassan elkezdjen kialakulni? Ilyenek - ha szoktak egyáltalán - milyen dolgok, helyzetek következtében alakulhatnak ki? Köszi!


Olyan válaszokat, hogy egyáltalán nincs barátság két különböző nemű ember között, nem kérek. Világéletemben csak pasi barátaim vannak, a jelenlegi baráti társaságom is 8-9 éve ismerem, ha valamelyik fél akarna valamit, már bőven rég kiderült volna, és nem működnének a barátságok, de erről szó sincs szerencsére, abszolút baráti/testvéri a viszonyunk minddel. Köszi tényleg!


2014. márc. 20. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi év után is lehetséges. Sőt, ennyi idő után, ha elég közeli barátok vagytok annyira kiismertétek egymást, hogy tényleg a másik személyiségéért, és nem a külsőségek miatt szerettek bele egymásba. Magyarul egy így kialakuló kapcsolat sokkal komolyabb, tartósabb lehet. Szóval ha kölcsönös a dolog, akkor érdemes megpróbálni. Kb. annyi változik, hogy maradtok jó barátok, de már szexelni is fogtok. :D Na jó, nem viccelem el, ennél azért komolyabb, de annak a hülyeségnek nem szabad felülni, hogy ez tönkreteszi a barátságot. Ha jó barátok voltatok idáig, és valószínű még hosszú éveken át is azok lennétek, és úgy szeretitek a másikat amilyen. Minden hülyeségével nyűgével együtt, ahogy van akkor nem lesz rossz vége a dolognak.
2014. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet, én egy éve ismertem egy lányt, persze titkon minden pasi méreget, hogy kivel mit lehetne, de ő vele nem tudtam elképzelni többet, mert olyan volt pasiügyben, mint a kiskutya: ahhoz megy oda, aki csontot ad neki (nem rib.anc volt, csak naiv).

Aztán valahogy változott... változott az ő hozzáállása, mostmár nem ő megy a pasik után, hanem "küzdjenek ők érte". És úgy éreztem, ő az egyetlen, akihez lehet közeledni, aki meg is engedte, hogy idáig eljussunk

2014. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És még úgy is van rá esély, hogy őt is már 9 éve ismerem, de kb. 3 éve lettünk úgy barátok?
2014. márc. 20. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem így indult az első kapcsolatom. Bár ott "csak" 1,5 évig voltunk barátok előtte. Kb az utolsó 1 hónapban döbbentünk rá, hogy ez kezd több lenni, addig tényleg csak barátok voltunk.
2014. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!