Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves srácként, hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves srácként, hány éves korosztálynál lehetek befutó? Olvastam itt egy hozzászólást, aki nem kezdene vele egykorúval nő létére, engem kicsit felhúzott a kijelentése

Figyelt kérdés
19 éves a csaj és neki már min. 25 éves kéne. Mennyi az esélye hogy egy ilyen buta feministába szaladok bele?
2014. márc. 30. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem feminizmus még, de a legtöbb 21 éves még hülye gyerek és ha Ő meg 19 évesen mégis komolyat akar ugye...

Ezt úgy mondom, hogy 23 éves vagyok és csak komoly érdekelne, szóval teljesen megértem az aggályát. Másrészt szíve joga eldönteni, hogy milyen korú személlyel szeretne együtt lenni, vagy sem.

2014. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kb. 18-20

vagy ha neked belefér, akkor még kicsit fiatalabbal is

2014. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az esély mindenképpen megvan. Az én környezetemben is vannak akik így gondolkodnak.

Bár én inkább a hasonló korosztályt keresem, nem azt aki x évvel idősebb.

2014. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen fiatalabbaknál. 18 vagyok és eszembe sem jutna, hogy pl 16 évesekkel dumáljak, inkább a 20 körüliek érdekelnek, szerintem ezzel majdnem mindenki így van.
2014. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Feminista? tudod te egyáltalán mi az a "feminizmus"?


Ráadásul ne egy kommentből indulj ki. Várj, NE az oldalból indulj ki. Ez nem az élet, nem a a valóság.

2014. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem akár 17 éves is jöhetne, de vele gondolom nem szabad hosszútávban gondolkodni, mert Ő hozzám képest nagyon fiatal, és biztos nem velem akarna élni még 30 évig.
2014. márc. 30. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:

"19 éves a csaj és neki már min. 25 éves kéne."


25 éves létemre biztos nem jönnék össze 19 éves csajjal, 22 nél alább nem adom.

2014. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!