Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetnék befutó nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék befutó nála? Hogy szerezhetném meg?

Figyelt kérdés
Tavaly beszélgettem egy csajjal és belé zúgtam még azelőtt, hogy személyesen is találkoztunk volna. Miután személyesen taliztunk, mégjobban belé zúgtam úgy igazán szerelmesen. Ő egy forróvérű leányzó, amikor megölelt hozzám simult teljesen és harapdálta a fülem s közben beszélgettünk, aztán táncolni próbált tanítani, szal én jól éreztem magam mellette és mondta, hogy jó velem lenni meg bír engem. Aztán egyik nap kérdezte, hogy tetszik-e nekem. Én mondtam, hogy kettőt találhatsz, erre azt válaszolta, hogy neki van egy barátja és nem akarja megcsalni. Másnap megint találkoztunk és ugyanezeket végigjátszotta(harapdált, ölelgetett, megint jól éreztünk magunkat). Megkérdeztem tőle, hogy miért csinálod ezt, és nem értette, hogy miről beszélek miért mondom ezt. Hétvégén megírta msn-en, hogy hagyjuk békén egymást. Rá két hétre szakítottak s majdnem összejött egy másik sráccal. Miután nem jöttek össze, bocsánatot kért tőlem, én elnéztem és nem szóltunk egymáshoz semmit. Ebben az évben nem is köszöntem neki, bunkó voltam. Nemrég bocsánatot kértem, és beszélgettünk is egy jót igaz facebookon, mert távol van jelenleg. Ő egy forróvérű, bulis, diszkós csajszi én meg egy rocker kicsit visszahúzódó(nyílt vagyok bárkinek bármikor meg tudok gyorsan ismerkedni, beilleszkedni, csak most kicsit csökkent az egóm, de tudok olyan lenni, mint régen) vagyok. Régen szerelmes voltam ebbe a lányba és most is az lettem újra. Pasijait csak úgy váltogatja, épp egy ideje nincs neki. Szeretném újrakezdeni vele, de sztem semmi értelme sincs, mert ő túlságosan olyan nem mondom, hogy érzéktelen, de nem bírná ki mellettem, mert én nem járok bulizni, ha lenne koncert akk elmennék vele oda. Mi a francot tegyek? Hagyjam a fenébe? Én nagyon szerelmes tudok lenni... ő 17/L én 16/F
2012. jún. 26. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy egy évvel idősebb csajt, aki ráadásul csak úgy cserélgeti a pasijait, szerintem hagyjál..

Lehet hülyén hangzik, hogy így 14 évesen mondom ezt, "kis takony kölyök"-ként, de szerintem ez így logikus :)

És szerintem mások is hasonlókat fognak mondani..

2012. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkább hagyd ha volt pasija és a te füledet harapdálta(várj leesek a székről mindjárt felkelek XDXDXDXDXDXDXDXDXD) akkor veled is megfogja csinálni!:/ inkább hanyagold...nézz szét a környéken biztos találsz egy normális csajt...itt a strand szezon mire vársz...odamész meghívod valamire és ismerkedsz vele 5perc alatt kiderül a csaj normális e...ha nem az öntsd rá amit hoztál neki és lépj le...
2012. jún. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, de egyelőre nem ilyen egyszerű a helyzet...második hozzászólónak: Ha ráborítanám, akk aztán igazi nagy barom lennék, azért ez jó volt :)
2012. jún. 27. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!