Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nyomul rám az apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nyomul rám az apám munkatársa! :S én 18L vagyok, ő fogalmam sincs mennyi, de én nem akarok összejönni vele, jól néz ki, de szerintem öreg hozzám. És annyira egyértelmű hogy csak arra kellenék neki! Hogy koptassam le?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.
2009. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hú, de gyűlölöm az ilyen nyomulós, nálam jóval idősebb f%szokat! Jó erélyesen mond meg neki, hogy szálljon le rólad. Ha előszörre nem áll le, mondd neki durvább hangnemben. Ha akkor sem nyugszik, szólj a szüleidnek. Remélem sikerül lekoptatnod! Sok sikert!
2009. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyira gáz :O apu előtt meg adja a kis ártatlant... pff
2009. jún. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!