Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg hogy ne írjon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg hogy ne írjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy srác, lassan egy hete beszélünk. Egy ismerkedős oldalról ismertem meg állítása szerint barátokat keres, közben komoly kapcsolata van és mindig leírja a bnőjét de tök tisztességudóan meg hogy hogy szereti, meg ilyenek és közben tök értelmes, és jól néz ki, és látszik hogy barátkozósan ír de ez engem így zavar. Kérdeztem hogy miért ír nekem de mondta hogy csak ismerkendi szeretne de nem úgy.Én csak atótl félek hogy megtetszene és akk inkább ne írjon..

18L


2014. márc. 30. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, amit ide leírtál, az a legtisztább. Egyébként meg tudlak érteni.
2014. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszolsz ö se fog irni.
2014. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
cikinek érezném ha azt beleírnám hogy "félek hogy megtetszenél". próbáltam már utalni rá hogy a bnője nem venné e rossznéven h ő másoknak is ír stb.. de modtah nem
2014. márc. 30. 23:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha utána úgysem beszélnétek, akkor nem mindegy, hogy hogy írod meg neki? Szerintem jobb megtenni, mintha később megtetszene, és közben pedig ott lenne a barátnője.
2014. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!