Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elítélitek, lenézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek, lenézitek azokat az embereket, akik nem élvezik az egyedülállóságot? Miért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el és le se nézem....milyen alapon tenném? Mindenki úgy éli az èletét ahogy neki tetszik....
2014. márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem; lehet, hogy azért, mert én is ilyen vagyok.
2014. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

[link]


Nem igazán értem a kérdést. Maximum az itt rinyáló nagyonmagányos embereket unom, de őket se nézem le, csak túlzás, amit művelnek páran.

De magában a magány még nem ok arra, hogy ítélkezzünk az illető felett. Mindenki máshogy éli meg az egyedüllétet.

2014. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3-al én is egyet értek, sok már itt a síró férfiak száma. De nem nézem le őket, hisz bárki kerülhet ilyen helyzetbe saját hibája nélkül.
2014. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozok a közvetlenül előttem szólókhoz. Lassan már azt is megkérdezzük itt, hogy szabad-e levegőt venni.
2014. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dehogy itálem el, az ember társas lény természetes hogy legtöbbünk nem teljes egyedül. Van aki boldog ugy is de legtöbben azért nem azért vannak egyedül mert nekik igy jó hanem mert éppen ugy alakult az életük.
2014. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:

Le nem nézem, de a rinyálás mkét fél oldaláról unalmas és kiàbràndítò....

Picit sajnálom őket, dehát a lehetőség mki szàmàra adott volna, h szeresse magát és ne érezze magát egy értéktelen sz*darabnak, csak mert nincs épp mellette vki

2014. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, sőt, egyáltalán nem érdekel mások élete. Ha neki jó, hajrá, ha nem jó, és segítséget kér, akkor meg próbálok segíteni.


De egyik témában sem ítélkeznék, mert az ő élete. Nem az enyém.

2014. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyengének tartom azokat akik nem képesek elviselni az egyedüllétet időlegesen sem. Párkapcsolatból párkapcsolatba menekülnek és inkább benne vannake gy rossz akár bántalmazó kapcsolatban mert az önértékelésük vagy valami miatt félnek egyedül maradni.


Az együlállóságot lehet élvezni (bár szerintem csak idő kérdése, hogy megszokássá vagy teherré váljon) meg el lehet viselni van ennek is sok jó oldala, meg sok rossz is. Lenézni viszont csak nagyon kevés embert nézek le és teljesen más okok miatt.

2014. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!