Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a magyar lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a magyar lányok jól táncolnak? Pl. Hastánc v ilyen szexizős táncra gondolok.

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani. Van aki igen van aki nem.
2014. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!!! Azok a magyar lányok akik jol tudnak táncolni azok nagyon jol táncolnak. Akik nem tudnak táncolni azok is jol táncolnak. A féllábuak is jol táncolnak, söt a lábnélküliek is. Csak az a fontos, hogy magyar lány legyen. (Remélem sokat segitettem!)
2014. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
magyar lány vagyok, de olyan botlábú, hogy talán Pinoccio is jobb táncos lenne nálam. Szerintem ez nem nemzetiségfüggő.
2014. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az a világ élvonalában viszont nem igazán láttam magyar táncosokat.
2014. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, jó táncosok :D
2014. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon nem :D
2014. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te lötyögésre gondolsz, azt bármelyik ribi jól csinálja. Viszont ha komoly tánctudásra gondolok (flamengo stb), akkor nem, ahhoz sok év kemény munkája és gyakorlata szükséges. Szerintem ilyen lányokból elég kevés van Magyarországon, ugye az igényesség nincs túl magasan.
2014. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megoszlik :) én imàdom rázni:$
2014. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!