Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek tetszett már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszett már olyan személy, akiről később kiderült, hogy a rokonotok?

Figyelt kérdés

Velem már kétszer is megesett (na persze csak olyan szinten tetszett, hogy naponta láttam suliban/utcán/buszon, és külsőre bejött, de akkor is annyira gáz..). Mindkét srácnak az a vezetékneve, mint nekem (ezt először nem tudtam), az első biztosan a rokonom, annyira nem is messziről. A másik nem tudom, nem hasonlít rám, szerintem nincs közünk egymáshoz. Nem valami ritka a vezetéknevem, de nem is Horváth, Szabó, Kovács vagy éppen Molnár. Általánosból is ismerhettem a srácot (most egy középsuliba járunk), de azóta annyira megváltozott, hogy eszemben sem volt, hogy ő lehet az. Csak a nevére emlékszek, és hogy sok tanár kérdezte, hogy ő a bátyám-e...

Nekem ez annyira gáz helyzet, főleg az első eset.

Veletek történt már ilyen?



2014. márc. 31. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen 13 éves koromban szerelmes voltam egy csajba akiről kiderült hogy harmad unokatestvérem. Illetve van egy másik aki még távolabbról de rokonom és most is nagyon bejön, de ez az utóbbi annyira távoli, hogy ha össze jönnék vele úgysem érezném perverziónak.
2014. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az nem tudom, hogy szerelemnek mondható-e, de még ovis koromba szerelmes voltam az 1. Unokatestvérembe és ő meg elhatározta, hogy ha nagyok leszünk összeházasodunk és én is egyet értettem vele :) .


De sajnos szóltak szüleink, hogy nem lehet rokonoknak... :(

2014. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Persze. Anyam
2014. ápr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!