Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » TE ÖRÜLNÉL EGY CSOKOR VIRÁGNAK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Johnny870704 kérdése:

TE ÖRÜLNÉL EGY CSOKOR VIRÁGNAK? Főleg lányok, de fiúk véleményét is várom az alábbi kérdésemre.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy lány, akivel köszönő viszonyban vagyunk már egy éve. Komolyabb dolog semmi nem történt köztünk. És mivel mindig olyan kis vidám volt amikor találkoztunk és annyira szépen és kedvesen mosolygott, amikor össze-össze futottunk véletlenül az utcán, gondoltam elhívom randira. Teljesen véletlenül tudtam meg, hogy hol lakik, egyik haverom látta hazamenni és felhívta rá a figyelmemet. Én meg gondoltam egy merészet, és küldtem neki egy csokor virágot, egy tábla csokoládét és egy kis üzenőkártyát borítékban, hogy azért tudja kitől kapta a csokrot.

Viszont a minap kiderült, hogy van egy közös barátnőnk, aki viszont szólt nekem, és arra kért, hogy ne tüntessem ki tovább a figyelmemmel az illető hölgyet, mert nagyon rosszul vette ki magát a dolog, és konkrétan ő (mármint a lány) megijedt, hogy honnan tudom én az ő címét.


Kérdésem csupán annyi, hogy: Szerintetek tényleg ennyire gáz amit csináltam?


2014. márc. 31. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány túl sok tv-t néz és egyből hasfelmetsző jacket lát benned.
2014. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, csak kicsit megijedt szegény, lehet én is megijednék :-) Mondjuk biztos jobban vette ki volna magát a dolog ha előtte beszélgetsz vele egy kicsit és utána leped meg :-)
2014. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én örültem volna neki, ha bejön az illető!
2014. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon, de csak akkor ha rózsacsokor:)
2014. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én már kaptam rózsacsokrot a szerelmemtől :)


20/F

2014. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is úgy vettem észre, hogy az ilyen akciók nagyon sza*rul veszik ki magukat! én is csináltam már hasonlót, igaz én onnan tudtam a lány címét, hogy egyszer már hazakísértem. mindenesetre közel sem hozta az általam remélt áttörést. azt hittem, hogy ez egy kedves gesztus... most már tudom, hogy virágot vinni első randira, ajándékot küldeni ismeretlenül-félig ismeretlenül és az ilyen hasonló dolgokat hanyagolni kell! az élet nem egy hollywoodi film ahol a csajok szeretik az ilyesféle dolgokat...
2014. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Önmagában kellemetlen tud lenni, ha olyan ember közeledik akivel nem tud az illető kapcsolatot elképzelni (remélhetőleg nálatok nem ez a helyzet). Viszont én is meglepődnék, ha olyan magánszemély keresne akinek nem adtam meg a címem. Ez kicsit ijesztő, mert azt is jelentheti, hogy nyomozott utánnam. Akkor meg egyből óvatosra veszi a figurát mindenki.
2014. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Őszintén KÖSZÖNÖM SZÉPEN a válaszokat mindenkinek. Érdekesek a reakciók... mármint a lány reakciói...


Egyébként fura ez a kettősség és nem tudom mit kezdjek vel, hogy a lány azóta is köszön, meg mosolyog, ha találkozunk, de a közös barátnő szerint viszont nem kér a "figyelmemből".


Nem tudom, hogy végleg hagyjam, vagy csak állítsam magam takarékra egy időre...


Ti mit mondotok?

2014. ápr. 1. 13:26
 9/9 $triker ***** válasza:
El sem olvastam a szöveget ezért sry. De a címre válaszolva -> A lányok többsége biztosan örülne, viszont ha azt nézed, hogy 1 virágküldés ~ 13.000 - XXXXXX összeg lehet és kap érte 7 szál ( mondjuk ) rózsát akkor nagyon nem éri meg. Ennyiért veszel neki virágot & elviszed vacsorázni ^^ :D csak 1 jó tanács ugyan ebbe belestem, és fuck that never again
2014. ápr. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!