Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért vagytok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok olyan elutasítóak a vékony fiúkkal, ennyire nagy hátrány a vékonyság?

Figyelt kérdés
"legyen izmos,vagy macis,de semmiképp sem vékony"...
2014. ápr. 1. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj a vékony fiúkkal testileg, szerintem veletek fejben van gond, hogy naponta többször fel kell tenni egy ilyen kérdést, amire a válaszokat nem vagytok képesek felfogni....
2014. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ilyenkor megy a biztatás,de más jellegű kérdéseknél jönnek a "vékony ne legyen","mindegy,csak ne vékony" és hasonló válaszok.
2014. ápr. 1. 08:59
 3/14 anonim ***** válasza:

Én, ha írtam ilyen jellegű kérdéshez, mindig írtam, hogy bejönnek, sosem volt hátrány.

Párom is vékony, és szép száll legény, 188cm, 75kg, általában 80-82kg szokott lenni, van izma is, és nem azzal fogott meg, személyiségével, humorával, lazaságával. Igaz neki sosem volt gondja azzal, hogy vékony, tisztában van saját magával, um. ilyen kicsinyes dolgokkal nem foglalkozik/ott.

2014. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noydra ***** válasza:

Mikor unjátok ezt meg?

Miért lenne már hátrány?

Utasítottak már el ezért?

Vagy csak itt a gyakorin állítják ezt?

Mennyi vékony srácot látsz csajjal az utcán?

2014. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezaz,hogy nem sok vékony csajt látok csajjal az utcán.Az a 188cm/75 kg nem is annyira vékony...
2014. ápr. 1. 09:14
 6/14 anonim ***** válasza:
A zakkant media diktalja az izmos pasi divatot ugy mint a csajoknal a vekonysagot nem a termeszetes szepseget.Ezzel a pasiknal tudjak novelni az ortopediai kezeleseket ugyanis 20 evesek korul mar faj a valluk a terduk,stb...A csajoknal pedig a noi reszeket teszik tonkre a sok hulye dietaval,amibol ugye kovetkeztetheto a csontritkulas is ami ujabb kemiai kezelni valo a altudomanyos doktoroknak!
2014. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noydra ***** válasza:
Akkor nézz körül jobban. Mert én nem keveset látok. 75Kg meg nem vékony annyira...
2014. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 moonlightsentinel ***** válasza:

180/65 vagyok, és már nem egy csajnak bejöttem :P

Úgyhogy hagyd már abba, hogy minden nap felteszed ezt a kérdést!!!

2014. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Érdekes,én sosem látok barátnővel ilyen srácokat.Tegnap is voltam egy étteremben,kivétel nélkül izmos vagy testes pasikkal volt az ÖSSZES csaj.
2014. ápr. 1. 09:26
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha ezt vesszük alapul:

[link]

Párom ektomorf, lehetne ilyen is: [link]

De nekem tetszik, ahogy van. A külsőn lehet változtatni, de hosszútávon a belső, amit megtart.

2014. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!